• شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-8284-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل پیشگیریهای وضعی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه:

امکانات چابهار متناسب با جایگاه و نام و آوازه اقتصادی آن نیست

مدیرکل پیشگیریهای وضعی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه گفت: امکانات چابهار متناسب با جایگاه و نام و آوازه اقتصادی و تجاری آن نیست و جای تاسف است که بیش از 50 درصد جمعیت شهر چابهار حاشیه نشین هستند.

به گزارش ایسنا-  منطقه سیستان و بلوچستان، علیرضا ساوری در نشست کارگروه ویژه پیش بینی و پیشگیری از گسترش بافت های ناکارآمد شهری در  شهرستان چابهار افزود: 50 درصد جمعیت حاشیه نشین چابهار نیازمند فوری ساماندهی و دادن امکانات لازم هستند .

ساوری افزود: ایجاد شغل، و تحویل  امکانات رفاهی در روستاها می تواند از رشد حاشیه نشینی در شهرها جلوگیری کند .

وی خواستار توانمندسازی حداقل 30 روستای شهرستان چابهار از نظر اشتغال و تجهیز به امکانات بهداشتی، آموزشی، آب، برق و طرح هادی شد .

وی گفت: توانمندسازی مناطق حاشیه نشینی و جلوگیری از رشد حاشیه از اقدامات مهمی است که مسئولان شهرستان چابهار باید انجام دهند .

وی گفت: قوه قضائیه مخالف طرح های مقابله ای با تخریب واحدهای مسکونی حاشیه نشینان به وسیله بولدزر و لودر است زیرا شان و جایگاه جمهوری اسلامی این اجازه را نمی دهد که با مردم خود با لودر برخورد کند .

رئیس کارگروه پیش بینی و پیشگیری از گسترش بافت های ناکارآمد شهری کشور ادامه داد: قوه قضائیه در کنار مسئولان و مردم چابهار است و برای ساماندهی مناطق حاشیه نشینی از هیچ کوششی دریغ نمی کند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: