• شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-8484-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار سیستان و بلوچستان:

بانك‌ها بر اساس قابليت‌هاي موجود در استان سرمايه گذاري كنند

استاندار سيستان و بلوچستان با بیان اینکه در هر گوشه از سيستان و بلوچستان استعدادها و ظرفيت هاي منحصر بفردي وجود دارد افزود: از بانك ها انتظار داريم بر اساس قابليت هاي موجود در استان سرمايه گذاري كنند.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، سید دانیال محبی در نشست تخصصي منتخبين كارآفريني حوزه روستائيان افزود: اطلاع يابي از نياز بازار و ذائقه مشتريان عامل موفقيت است كه بايد مورد توجه واحدهاي توليدي قرار گيرد و واحدهاي توليدي، توليدات خود را بر اساس نياز و ذائقه ي مشتريان توليد كنند .

محبي با اشاره به مباحث و مشكلات کارآفرینان، گفت: نداشتن آگاهی از آیین نامه های جدید و تسهیل گر و نداشتن انگیزه و پشتکار برای پیگیری امور، در برخى موارد مشکلاتی را برای کارآفرینان در بخشهای مختلف ایجاد کرده است .

استاندار سیستان و بلوچستان، بر کیفیت و برندسازی محصولات تولیدی تأکید کرد و افزود: دستور العمل ها و آیین نامه ها باید در کارگروههای تخصصی تجزیه و تحلیل شوند و اطلاعات کافی و لازم در اختیار کارآفرینان قرار گیرد .

در این نشست کارآفرینان برتر حوزه روستایی سیستان وبلوچستان در خصوص مباحث اشتغال روستاییان، واگذاری تسهیلات برای راه اندازی کارگاههای زود بازده و صنایع دستی و بومی استان پیشنهادات و خواسته های خودشان را بیان کردند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: