• شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-8584-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان:

راهبرد دفاعی ایران راهبردی دقیق در فضا، دریا و زمین است

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان  گفت: راهبرد دفاعی ایران بدلیل بدست آوردن فناوری دفاعی راهبردی دقیق و به روز در فضا، دریا و زمین است و اگر روزی دشمن بخواهد علیه کشور ما حماقتی انجام دهد مطمئن باشید که آن روز را گورستان آنها خواهیم کرد .

به گزارش خبرنگار ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان سردارحسین معروفی که در کارگاه آموزشی و توجیهی یکروزه طرح اعتلای بسیج ویژه فرماندهان پایگاههای مقاومت منطقه سیستان در دانشگاه زابل سخن می گفت، افزود: استکبار بدنبال بی ثبات کردن جمهوری اسلامی ایران است و بی ثبات سازی ایران را بعنوان یک راهبرد در دستور کارخود قرار داده و این بی ثبات سازی را در دو حوزه عملیات روانی و جنگ اقتصادی و معیشتی درمقابل ملت ایران در برنامه ریزی کرده است .

وی ادامه داد: ما باید در مقابله با عملیات روانی که دشمن به راه انداخته بدرستی ایستادگی نماییم و دشمن شناس و امام شناس باشیم یعنی این نسخه، نسخه نجات بخش ما در مقابل تهدیدات استکبار است .

وی اضافه کرد: از صدر اسلام تا کنون هرجا که مسلمانان صدمه ای خوردند بخاطر عقب ماندن از ولایت و رهبری و یانشناختن امام زمانشان بوده چراکه دشمن مدام به فکر فتنه انداختن در بین مسلمانان بوده است.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان ادامه داد: امروز بیش از حد درتمامی عرصه ها به وفاق و وحدت ملی نیازمندیم دعوای سیاسی در مقابل دشمن حماقت محسوب می شود چراکه انسجام حرف اول را می زند و باید استحکام داشت و یک جبهه واحد تشکیل داد و یک قرارگاه با یک فرمانده واحد که در راس آن مقام معظم رهبریست باید داشت .

معروفی با ابراز گلایمندی از اینکه برخی از افراد نامگذاری سالها توسط مقام معظم رهبری را فقط در حد شعار می خوانند تصریح کرد: این افراد اشتباه بزرگی را مرتکب می شوند چون این نامگذاری یعنی یک فرمان ملی و فتوا برای ایستادگی ملت در مقابل هجمه های بیگانگان.

وی همچنین در خصوص خروج آمریکا از برجام گفت: به نظر بنده سخنان مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان حجت را برهمه تمام کرد و خط نشان و راهبرد نظام همانی بود که ایشان ترسیم کردند .

این مقام مسئول در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان اضافه کرد: ما آمریکا را با علم 40 ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به خوبی می شناسیم چون درطول این 40 سال هروقت ملت ما اقتدارش بیشتر بود آمریکا جلو پیروزی ملت ما ایستاد که نمونه بارز آن دفاع مقدس بود .

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان اهداف آمریکا ازبدعهدی هایش در برجام را،  اجبار ایران به پذیرش شرایط ظالمانه برای تغییر در وضع برجام، توقف قدرت نفوذ و قدرت موشکی ایران، ایجاد اختلال در فضای روانی کشور بیان کرد.

وی اجرای طرح اعتلای بسیج را بعنوان طرحی در جهت امید دادن به جامعه که همان پمپاژ خون توسط قلب برای بکارگیری قدرت مغز جهت فکر کردن و تصمیم گیری درست می باشد تشبیه کرد و افزود: طرح اعتلای بسیج یعنی طرحی که جامعه را امیدوار می کند و نقطه مقابل طرحی است که دشمن در جهت نا امیدکردن جامعه در دست اجرا دارد محسوب می شود .

وی اضافه کرد: امروز باید مبلغانی بسیار خوب برای اسلام، قرآن و انقلاب اسلامی مان باشیم تا بتوانیم وظایفمان را درست انجام دهیم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: