• شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 972-1285-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور بیان کرد؛

اقدامات ساختاری و اصلاحی در محیط های اداری مورد توجه دولت

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور گفت: استفاده از نیروهای جوان و نخبه و اهمیت دادن به استفاده از توان بانوان در مدیریت های کشور در کنار توانمند سازی نیروها مورد توجه و از اولویت های مهم دولت و از جمله وزارت کشور است .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، دکتر جواد ناصریان در سفر به شهرستان خاش بیان کرد: اقدامات ساختاری و اصلاحی در محیط های اداری فرمانداری ها و بخشداری ها و توجه به نیازهای همکاران ما در حوزه وزارت کشور مدنظر است .

وی اجرای برنامه های آموزشی و ساماندهی امورات استخدامی را از دیگر برنامه های دولت عنوان کرد .

سید دانیال محبی استاندار سیستان و بلوچستان نیز با اشاره به اینکه شهرستان خاش در حوزه های مختلف گردشگری، صنایع و معادن، کشاورزی، دامداری، صنایع دستی و از جمله نیروی انسانی دارای ظرفیت و استعداد و توانمندی می باشد گفت: سرمایه گذاری بر روی هر یک از این بخشها سبب توسعه منطقه می شود .

وی گردشگری تفتان و حوزه سنگان را بسیار بالقوه عنوان و تاکید کرد: خاش از قطب های بسیار مهم گردشگری در سیستان و بلوچستان بوده که با حمایت های دولت و همت و اراده سرمایه گذاران بخش خصوصی تلاش می کنیم صنعت گردشگری را در این منطقه رونق بدهیم .

حمیدالدین یوسفی فرماندار شهرستان خاش نیز با قدردانی از نگاه ویژه دولت به مردم این شهرستان گفت: در کمتر از یک هفته و بعد از سفر دکتر رضوی معاون مناطق محروم ریاست جمهوری در روز جاری شاهد حضور مقام های برجسته ای از وزارت کشور و استاندار سیستان و بلوچستان و معاونان استانداری به خاش بوده ایم که قطعا با بررسی مشکلات و نیازها برای بهبود خدمات تصمیمات ویژه ای اتخاذ شده و اقدامات توسعه ای در این شهرستان صورت می پذیرد .

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور، دکتر خلیلی مدیرکل تشکیلات و بهبود روشهای وزارت کشور به همراه استاندار سیستان و بلوچستان و مدیرکل کل حوزه استاندار، خانم سیدزاده و آقای عادلی فر و فرماندار خاش از ظرفیت های گردشگری منطقه سنگان و سرو کهنسال سنگان دیدن کردند .

دیدار با کارکنان فرمانداری و بازدید از بخش های مختلف فرمانداری خاش از دیگر برنامه های مقام های عالی وزارت کشور و استاندار سیستان و بلوچستان به خاش بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: