• دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-688-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

کسب یکصد موفقیت ورزشی در خاش

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خاش گفت: در سال گذشته افزون بر یکصد موفقیت ورزشی با تلاش و همت ورزشکاران پرتوان این شهرستان کسب شده است .

مسافر شهنوازی در دیدار کارکنان اداره ورزش و هیئت های ورزشی و نخبگان شهرستان خاش با فرماندار ضمن عرض تبریک به مناسبت انتصاب فرماندار جدید خاش بیان کرد: هم اینک افزون بر 2500 ورزشکار سازمان یافته در سی و سه هیئت ورزشی فعال فعالیت دارند که سیزده هیئت ورزشی با تلاش بانوان شهرستان فعال شده اند .

وی با اشاره به اینکه خاش در حوزه عملکردی جوانان شاخص در استان انتخاب شده است، اهمیت اجرای پروژه های نیمه تمام ورزشی و رفع مشکلات تسهیلات اشتغالزایی ورزشکاران و ایجاد باشگاههای خصوصی و ایجاد چمن مصنوعی در حاشیه جاده سلامت و کمک به اعزام ورزشکاران در مسابقات ملی و آسیایی و جهانی و ایجاد انگیزه برای قهرمانان ملی را خواستار شد .

فرماندار شهرستان خاش نیز با گرامی داشت ایام ماه شعبان و کسب آمادگی برای استقبال از ماه مبارک رمضان گفت: بهره گرفتن از فرصت ماه مبارک رمضان سبب پاک شدن انسان از گناهان و خطاها می شود .

حمیدالدین یوسفی افزود: تربیت جسم وسیله ای برای رسیدن به هدفی عالی است و ورزش یک عامل مهم برای تزکیه و پاکی و رشد معنوی در انسان می باشد .

وی با اشاره به اینکه خداوند به بشر اعتبار و جایگاه ویژه ای بخشیده، اظهار داشت: اسلام به نشاط و امید و تکامل و حیات دنیوی و اخروی نگاه دارد و این مهم در دایره تقدیر الهی گنجانده شده است .

یوسفی بیان کرد: عمر و جوانی و سلامت از سرمایه های ارزشمندی هستند که خداوند به انسان اعطا کرده که ضرورت دارد از این سرمایه ها به درستی صیانت کنیم و بهترین بهره را از لحظات در اختیار ببریم .

مقام عالی دولت در خاش ادامه داد: توجه به نیازهای جوانان در حوزه های ورزش، تفریح، اوقات فراغت، ازدواج و اشتغال و مسکن و غیره باید مورد توجه همه آحاد جامعه، ارگانها و نهادها و سمن ها و غیره باشد و اینکه بگوئیم همه کارها را باید دولت انجام بدهد درست نیست لذا توجه همه آحاد جامعه را برای تامین نیازهای جوانان خواستار هستیم .

فرماندار خاش گفت: ایجاد تشکل های جدید با هدف بررسی مشکلات و آسیب ها و از جمله حاشیه نشینی و محیط زیست و مقابله با معضلات اعتیاد و بیکاری و توسعه فعالیت های فرهنگی و اجتماعی و غیره به کاهش یافتن مشکلات کمک می کند .

وی تاکید کرد: مهمترین چالش امروز در کشور آب است ولی در مبحث فرهنگ سازی مصرف بهینه آب ضعف های بسیاری دیده می شود که جا دارد در حوزه های کشاورزی و مصارف خانگی و صنعتی و غیره الگوهای مصرفی تغییر یابند و در این راستا رسانه ها و ان جی او ها نقش بی بدیلی بر عهده دارند .

یوسفی اظهار داشت: ارتباط گیری تنگاتنگ و مستمر با نخبگان و جوانان و ورزشکاران و بانوان و غیره با هدف بررسی مشکلات و آسیب ها مورد توجه دولت است و در شهرستان تاکید می کنیم این مهم پر محتوا و اثرگذار دیده شود و در این راستا از ظرفیت ادارات و نهادها استفاده خواهیم کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: