• دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 972-2087-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل اوقاف و امور خیریه سیستان‌وبلوچستان خبر داد:

تولید ۵ برنامه زنده تلویزیونی با موضوع وقف

مدیرکل اوقاف و امور خیریه سیستان‌وبلوچستان گفت: در سال جاری، ۵ برنامه زنده تلویزیونی با مشارکت صدا و سیمای استانی و با موضوع وقف تولید می‌شود .

حجت‌الاسلام اسماعیل تدینی، در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه سیستان ‌و بلوچستان، گفت: در سال جاری، ۵ برنامه زنده تلویزیونی با مشارکت صدا و سیمای استانی و با موضوع وقف تولید می‌شود .

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اظهار کرد: خوشبختانه دیدگاه صدا و سیمای استانی نسبت به نهاد وقف و نیز اوقاف و امورخیریه مثبت است، فلذا با همکاری این دو سازمان می‌توان قدم‌های موثری در راستای ترویج فرهنگ وقف برداشت .

وی با اشاره به تفاهم‌نامه‌ای که امسال در خصوص آغاز همکاری‌های جدی‌تر بین صدا و سیما و اوقاف و امورخیریه منعقد شده، بیان کرد: در این تفاهم‌نامه به مشارکت در تهیه و تولید برنامه زنده با هدف گسترش فرهنگ وقف و ارائه عملکرد اداره اوقاف و امور خیریه در قالب ۵ برنامه ۱۵ دقیقه‌ای با حضور کارشناسان خبره تصریح شده است .

تدینی افزود: رسانه یک ابزار قدرتمند است که می‌تواند در فرهنگ‌سازی، تغییر نگاه‌ها و روشنگری بسیار مؤثر باشد، بنابراین سعی داریم از ظرفیت رسانه برای ترویج سنت حسنه وقف بهره ببریم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: