• پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-10984-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار دلگان تاکید کرد؛

برخورد قانونی با گران‌فروشان و متخلفین بازار

فرماندار شهرستان دلگان در جلسه تنظیم بازار که در آستانه ی ماه مبارک رمضان در دفتر فرمانداری این شهرستان برگزار شد گفت: گران فروشان را نقره داغ کنید .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، مجتبی شجاعی که پس از معرفی به عنوان فرماندار دلگان در اولین جلسه ستاد تنظیم بازار این شهرستان حضور داشت با تاکید بر برخورد با احترام و قانونی مسئولین با مردم افزود: کسانی که با معیشت انسانی مردم بازی می کنند را تنبیه و گران فروشان را نقره داغ کنید .

شجاعی با اشاره به گزارش ستاد تنظیم بازار شهرستان مبنی بر تخلف برخی واحدهای صنفی در عدم درج قیمت بر روی کالاها و عدم رعایت مسائل بهداشتی بخصوص برخی واحداهای خبازی بر نظارت بر قیمت ها، درج اتیکت قیمت گذاری بر روی کالاها ورعایت مسائل بهداشتی در واحدهای صنفی از جمله واحدهای خبازی و رعایت ساعات کاری و تعطیل نانوایی ها تاکید کرد .

وی همچنین بر شناسنامه دار کردن خبازی های شهرستان تاکید و از  شورای آرد و نان شهرستان خواست با خبازی های متخلف برخورد و خبازی های قانونمند را تشویق کند .

فرماندار شهرستان دلگان جهت تسهیل ارتباط و دریافت شکایات مردمی به ستاد تنظیم بازار از این ستاد خواست تا شماره شکایات را در سطح شهر نصب کنند .

همچنین در این جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان دلگان قیمت هر کیلو زولبیا بامیه درجه یک در این شهرستان را  12هزار و 500 و قیمت هر کیلوگرم زولبیا بامیه درجه دو را 10هزار و 500 تومان تعیین کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: