• دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 972-2687-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان:

دستگاههای اجرایی نسبت به ترویج معروفات ایفای نقش کنند

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: امر به معروف و نهی از منکر فریضه ای همگانی است و همه دستگاههای اجرایی باید با ورود جدی در این زمینه نسبت به ترویج معروفات و کاهش منکرات و آسیب های اجتماعی ایفای نقش کنند.

به گزارش ایسنا-  منطقه سیستان و بلوچستان، آیت الله عباسعلی سلیمانی در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان با اشاره به جایگاه امر به معروف و نهی از منکر در ماه مبارک رمضان افزود: همه باید به ویژه در این ماه مبارک در رفتار خود در محیط کار و اداره تکریم و رفع مشکل ارباب رجوع را سرلوحه قرار دهیم.

وی بیان کرد: اگر در سیستم اداری بتوانیم حقوق مراجعین را رعایت کرده و تکریم ارباب رجوع و دستورالعملهای ارائه خدمات را به بهترین شکل عمل نماییم، امر به معروف به بهترین شکل انجام خواهد گرفت.

امام جمعه زاهدان خاطرنشان کرد: نتیجه امر به معروف و نهی از منکر، اصلاح افراد جامعه را در پی خواهد داشت که به واسطه آن قسط و عدل که غایت همه انبیاء الهی است، پدیدار خواهد شد.

آیت الله سلیمانی همچنین از اعضای ستاد تسهیلات نوروزی به سبب  خدمات شایسته در این ایام تشکر کرد و افزود: تمام خدمت رسانی های خوب و شایسته دراین ایام به مردم و مسافران نمونه بارزی از فریضه بزرگ امربه معروف است.

مسئول ستاد امر به معروف و نهی از منکر سیستان و بلوچستان نیز گفت: برگزاری جلسات این ستاد در شهرستان ها با رویکرد خدمت و تکریم بیشتر به مردم در مجموعه های اداری و سازمانی در اولویت فعالیت این ستاد است.

محسن اکبری افزود: تشکیل شوراهای امر به معروف و نهی از منکر طوایف و قبایل ، برگزاری کلاس های اخلاق ویژه مسئولان ادارات ، تشکیل طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر در محلات و مساجد از برنامه هایی در نظرگرفته برای امسال است.

در این جلسه حجت الاسلام موحدی راد به سمت مسئول بازرسی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان منصوب شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: