• پنجشنبه ۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 973-190-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

دوخبر کوتاه از خاش

فرماندار شهرستان خاش در بازدید سرزده از مدیریت جهاد کشاورزی این شهرستان با مدیر و کارکنان و کارشناسان دفاتر دیدار و گفت و گو کرد و از تلاش ها و خدمات های خدمتگذاران این عرصه تجلیل و بر اهمیت استفاده و بهره گیری از شیوه های نوین در خدمات کشاورزی تاکید کرد .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، حمیدالدین یوسفی فرماندار شهرستان خاش گفت: خاش از قطب های مهم تولیدی و صنعتی و کشاورزی در استان به شمار می رود که در مباحث تولیدات دامی و کشاورزی و شیلاتی عملکردی موفق و شاخص دارد و امیدواریم با حمایت ها و برنامه های دولت بتوانیم شاخص های خدمات در این حوزه ها را ارتقاء بدهیم .

وی اظهار داشت: کارکنان جهاد کشاورزی خاش به صورت جهادی در عرصه کار و خدمت حضوری فعال و مستمر دارند که این امر به موفقیت بیشتر آنها کمک کرده است .

مدیریت و کارکنان جهاد کشاورزی در خصوص برنامه ها و اقدامات و طرحها و خدمات در حوزه های مختلف کشاورزی، دامی و شیلاتی گزارشهای لازم را ارائه دادند .

خاش دارای 37 هزار هکتار اراضی زراعی و باغی بوده و سلانه 300 هزار تن انواع محصولات کشاورزی در این شهرستان تولید و به بازار مصرف خاش و استان و کشور عرضه می شود .

مدیر جدید اداه آب و فاضلاب خاش معرفی شد

با حضور معاون امور عمرانی و برنامه ریزی فرماندار خاش، مهندس دهواری معاون بهره برداری آب و فاضلاب استان، رئیس شورای شهر و معاون شهردار و شماری از مسئولان مدیر جدید اداره آب و فاضلاب شهری خاش معرفی و از خدمات مدیر سابق این اداره تجلیل شد .

مهدی عیدوزهی معاون عمرانی فرماندار خاش با تجلیل از خدمات فرامرز شاکری مدیر سابق اداره آب و فاضلاب شهری خاش مهندس آقایی را به عنوان مدیر جدید این اداره معرفی و بر ضرورت مدیریت توزیع و مصرف آب و نیز اصلاح شبکه های فرسوده و اجرای پروژه ها و برنامه های حوزه آب تاکید کرد .

معاون فرماندار خاش با اشاره به اینکه خشکسالی و مشکلات کم آبی و بی آبی این شهرستان را فرا گرفته و در صورت رعایت نکردن موارد صرفه جویی با شرایط بحرانی مواجه می شویم که در این ارتباط همکاری همه جانبه مردم و مدیریت درست توزیع آب توسط مسئولان لازم است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: