• شنبه ۵ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۶:۲۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-2184-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار:

سیستان و بلوچستان دژ اقتصادی و امنیتی کشور است

استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه آینده بسیار خوبی در انتظار چابهار است، گفت: سیستان و بلوچستان دژ اقتصادی و امنیتی کشور است و از ظرفیت بسیار بالایی برای تعامل با دنیا برخوردار است و به طور حتم بهره برداری از قابلیت های مختلف چابهار می تواند برای حل مشکلات اقتصادی کشور کارساز باشد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان سید دانیال محبی در سفر به بندر چابهار افزود: با توجه به رویکردهای سازمان بنادر و دریانوردی شاهد تحول در بندر شهیدبهشتی چابهار هستیم و باید بدانیم که رونق اقتصادی در این منطقه فعالیتی ضروری برای کشور به شمار می رود .

استاندار سیستان و بلوچستان اظهار داشت: چابهار علاوه بر داشتن موقعیتی استراتژیک و ظرفیت های توریستی از غنای بالای در حوزه کانی و معدن برخوردار است .

محبی با اشاره به اینکه امضای قرارداد ترمینال تمام مکانیزه مواد معدنی و تفاهم نامه احداث و بهره برداری از کارخانه تصفیه شکر در بندر شهیدبهشتی چابهار، دو پروژه بسیار مهم برای منطقه هستند، گفت: باید از ظرفیت کانی های موجود در منطقه استفاده کنیم و اگر بتوانیم در اکتشافات موفق عمل کنیم قطعا شرایط مطلوب تری را پیش رو خواهیم داشت .

وی افزود: باید زیرساخت های حمل و نقلی بیشتری را ایجاد کنیم و با تشویق سرمایه گذاران بخش خصوصی زمینه اشتغال زایی برای جوانان را رقم بزنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: