• شنبه ۵ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-614-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

اعتصاب کامیون داران و تعطیلی کارخانه سیمان در خاش تکذیب شد

دیروز و شب گذشته در برخی از کانالهای تلگرامی و شبکه های اجتماعی مبنی بر اعتصاب کامیون داران شهرستان خاش و برخی شهرهای استان و تعطیل شدن فعالیتهای حمل و نقل کارخانه سیمان منتشر شد که طی همان دیشب و دیروز این خبر و تعطیلی شرکت سیمان خاش از سوی شهرداری، اداره صنعت معدن و تجارت و راهداری و حمل و نقل جاده ای و شرکت سیمان خاش تکذیب شد .

مدیر صنعت معدن و تجارت شهرستان خاش در گفت وگو با ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان گفت: هیچ دلیلی برای اعتصاب کامیون داران و ضربه خوردن به فعالیتهای حمل و نقل در این شهرستان وجود ندارد .

مهدی اسماعیلی افزود: سایت ها و کانالهای بیگانه هیچ گونه خوراکی ندارند و برای تامین اهداف اربابان خود سعی در شایعه پراکنی داشته و هدف شان دیگر چیزی جز این نیست و خودشان بهتر می دانند که تیرشان به سنگ خورده و با تبلیغات دروغین به جایی نمی رسند .

وی اظهار داشت: کارخانه سیمان خاش خوشبختانه از واحدهای فعال و از صنایع موفق استان بوده که در مبحث حمل و نقل و تولید هیچ آسیبی متوجه آن نیست .

اسماعیلی ادامه داد: دامن زدن به اخبار کذب و خبرسازی های دروغین از ضعف سرویس های جاسوسی بیگانگان حکایت دارد و عوامل بیگانه از عزت و افتخار ایران اسلامی در هراس هستند .

مدیر صنعت و معدن و تجارت خاش تصریح کرد: هر گونه فعالیت های تجاری و صنعتی و اشتغالزایی و تولیدی در خاش در کمال آرامش پیگیری و دنبال می شود و بسیار خوشحال هستیم در شهرستان امنی مانند خاش شاهد رشد و ارتقای شاخص های تولیدی هستیم و مردم فهیم این شهرستان به دشمنان اجازه حضور و پیاده کردن اهداف شوم شان را نمی دهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: