• سه شنبه ۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 973-787-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار زابل:

غفلت در خدمت، خیانت به آرمانهای امام و شهداست

فرماندار زابل گفت: 15 خرداد 1342 بود که به انقلاب ایران جهت داد و و نشان داد که مردم با اعتقادات خود با نظام ستم شاهی مبارزه کردند و دیدیم که چگونه قیام خونین 15 خرداد 42 چگونه منجر به پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در سال 1357 شد .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، هوشنگ ناظری که در جلسه ستادبزرگداشت ارتحال امام خمینی(ره) سخن می گفت، افزود: تقویت ایمان و مواظبت از آن کاریست مشکل اما شدنی، پس باید سعی در تقویت ایمان و مواظبت از آن داشته باشیم تا بتوانین برمشکلات چیره شویم چون اگر ایمان ضعیف شود قطعاً ضررهای بسیار زیادی متوجه مان خواهد شد .

وی ادامه داد: هرجاصحبت از خودخواهی و خودمحوری باشد چیزی جز ضربه خوردن عاید فرد نخواهد شد و هرجا ایمان و خدمت به خلق خدا سرلوحه کار قرار گیرد در ادامه، نه تنها رضایت خلق الله را بدنبال خواهد داشت بلکه منجر به رضایت خداوند و بدنبال آن برکت در همه شئونات زندگی فرد نیز حاصل خواهد شد .

وی اضافه کرد: برهمه ما مسئولین لازم است تا بعنوان کسانیکه در این نظام خدمت می کنیم، امام راحل را بدرستی بشناسیم و با اندیشه ها و تفکرات این عالم ربانی آشنا شویم و بدانیم که مسیر انقلاب دارای چه مسیریست و بدانیم که چه اصولی برتفکرات امام راحل حکمفرما بوده تا با بصیرتی که از شناخت تفکرات و شخصیت امام خمینی(ره) پیدا میکنیم، از حرکت در مسیرهای انحرافی اجتناب نماییم .

معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار ویژه زابل بابیان اینکه امام خمینی به معنای تمام عارفی جلیل القدر و فیلسوفی اندیشمند و توانا بود، افزود: در اوج خفقان رژیم ستم شاهی دو تفکر لیبرالیست و کمونیست حکم فرما بود به گونه ای که هرکسی که حرفی برای گفتن داشت یا باید در حوزه لیبرال سخن می گفت یا در حوزه کمونیست، و هیچ کس حق نداشت که برعلیه اسرائیل و آمریکا حرف و شعاری بدهد .

ناظری ادامه داد: در این خفقان حاکم در دوران شاه، امام خمینی (ره) با آن رشادت و شجاعت مثال زدنی که همه می دانند تفکر مرگ بر آمریکا و اسرائیل را بوجود آورد طوریکه الان حتی شعار مرگ برآمریکا و اسرائیل ورد زبان کودکان شده است .

وی اضافه کرد: خدمت به خلق خدا و بخصوص محرومین سرلوحه کار امام (ره) بود و ما نیز باید چنین باشیم .

وی ادامه داد: عافیت طلبی آفت رسیدن به هدف است که باید کنار گذاشته شود و هرجا که غفلتی صورت گیرد نارضایتی ایجاد می شود، پس نباید غفلت حادث شود چرا که غفلت کردن خیانت به آرمانهای امام (ره) و خون پاک شهداست.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: