• سه شنبه ۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 973-590-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار خاش خواستار توجه به ظرفیت های کشاورزی و گردشگری ایرندگان شد

فرماندار شهرستان خاش گفت: ظرفیت های بخش ایرندگان در حوزه های مختلف کشاورزی، صنایع دستی و گردشگری و غیره باید به شکوفایی برسد .

به گزارش ایسنا-  منطقه سیستان و بلوچستان، حمیدالدین یوسفی در بازدید از نقاط مختلف بخش ایرندگان خاش افزود: این بخش پر ظرفیت و سرشار از جذابیت و پتانسیل به حضور جدی و مستمر سرمایه گذاران و همت و اراده مردم منطقه جهت رسیدن به توسعه و آبادانی نیاز دارد .

وی اظهار داشت: دولت برای حل مشکلات مردم تلاش می کند اما افراد نخبه و پر توان بومی منطقه نیز باید نگاه دلسوزانه ای به منطقه خود داشته باشند و بایند برای آبادانی منطقه خودشان کار کنند .

یوسفی ادامه داد: نگاه دولت بر این است که با استفاده از ظرفیت های مردم به حل مشکلات و رفع نیازهای مردم کمک کند .

فرماندار خاش ادامه داد: ایرندگان در حوزه های گردشگری و کشاورزی، دامداری و صنایع دستی و غیره دارای توانمندی و استعدادی بی نظیر است که ضرورت دارد حجم سرمایه گذاری ها باید با هدف رونق دادن تولید و اشتغال افزایش یابد .

وی از وجود نخیلات سربه فلک کشیده و رودخانه طویل و آثار پرشمار تاریخی و طبیعی در بخش ایرندگان به عنوان یک فرصت مهم برای سرمایه گذاری ها یاد کرد که انتظار می رود سرمایه گذاران شهرستانی و بومی منطقه بتوانند در کنار دولت به آبادانی آن کمک کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: