• یکشنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-285-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

احضار استاندار سیستان وبلوچستان به دفتر رئیس جمهور صحت ندارد

برخلاف ادعای برخی رسانه ها، اداره کل روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان با صدور پیامی احضار استاندار این استان به دفتر رئیس جمهوری را تکذیب کرد .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، به نقل از استانداری، در پیام اداره کل روابط عمومی استانداری آمده است: پیرو انتشار مطلبی با عنوان احضار استاندار سیستان و بلوچستان به دفتر رئیس جمهوری، ضمن تکذیب این موضوع، به اطلاع می رساند؛ تنها سفر استاندار به تهران، طی روز سه شنبه هفته گذشته به منظور شرکت در گردهمایی یک روزه استانداران سراسر کشور بوده است .

در این پیام ذکر شده است: ایشان همچنین در روز چهارشنبه برخی برنامه ها و امور استان را در داخل مجموعه ی وزارت کشور پیگیری کرده و سپس در همان روز به استان مراجعت داشته است .

در بخشی از این پیام آمده است: ضمنا این گونه سفرها در راستای پیگیری مسایل استان در سطح وزارتخانه ها و سازمان ها و حضور در جلسات انجام می شود .

در بخش پایانی این پیام تاکید شده است: ضمن تشکر از همه خبرنگاران و اصحاب رسانه بابت اهتمام و پیگیری‌های مجدانه اخبار و مسائل استان، از همه فعالان رسانه ای انتظار می ‌رود بر اساس اصول اخلاقی و حرفه ای رسانه ای، قبل از انتشار هرگونه خبر و گزارش، از صحت و سقم آن اطمینان حاصل نموده و سپس نسبت به انتشار یا بازنشر آن اقدام کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: