• دوشنبه ۱۴ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 973-388-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

پایان رالی بین المللی کریدور شمال - جنوب در چابهار

تیم رالی دوستی اتومبیلرانی کریدور بین المللی شمال - جنوب پس از رسیدن به بندر چابهار به عنوان نقطه پایانی، مورد استقبال گرم مردم و مسئولان قرار گرفت .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، به نقل از بنادر استان، مدیرکل بنادر و دریانوردی افزود: رالی دوستی کریدور حمل و نقل بین المللی شمال – جنوب به منظور گسترش ارتباطات فرهنگی، ورزشی و گردشگری بین کشورهای ایران، هند، آذربایجان و روسیه انجام شده است .

بهروز آقایی معرفی کریدور شمال - جنوب به عنوان یکی از کریدورهای تاثیرگذار بین المللی در مبادلات تجاری و گردشگری را از اهداف برگزاری این رالی عنوان کرد .

وی با بیان اینکه این رالی از مبدا هندوستان آغاز و شرکت کنندگان متشکل از مقامات و سفرای این کشور پس از طی مسیر دریایی 10 اردیبهشت ماه همزمان با روز ملی خلیج فارس وارد بندرعباس شده بودند، خاطرنشان کرد: حرکت در مسیر زمینی به شمال و عبور از شهرهای ایران از مرز زمینی بندر آستارا به سمت باکو و روسیه مقصدهای بعدی این رالی بود .

وی گفت: در مسیر بازگشت، تیم رالی متشکل از کشورهای هند، روسیه و آذربایجان با ورود به ایران از مرز آستارا وارد تهران شدند .

وی ادامه داد: این رالی به عنوان نقطه پایانی پس از طی مسیر به سمت زاهدان، در 2 مسیر بندرعباس و چابهار حرکت و با عبور از شهرهای یزد، کرمان و زاهدان وارد بندر چابهار شد .

وی بیان کرد: شرکت کنندگان پس از خروج از بندر چابهار از طریق بندرعباس و مسیر دریایی، کشور ایران را ترک می کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: