• جمعه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-3714-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/حمایت از فلسطین؛ آبرو برای ایران/

امام جمعه زابل:
روز قدس نشان می دهد که امت اسلام زیر بار ظلم نمی رود

امام جمعه زابل گفت: استکبارجهانی سعی دارد تا باکمک منافقین داخلی روحیه مردم راتضعیف کرده وبا هجمه های اقتصادی، به پیکره مقدس نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ضربه بزند .

به گزارش ایسنا - منطقه سیستان و بلوچستان حجت الاسلام کیخا در خطبه های نمازجمعه زابل افزود: دشمنان نظام سعی دارند تا هرکجا اعتصاب ویاتجمع کارگری به جهت مطالبات صورت می گیرد مسیر مطالبات را به سمت اغتشاش و آشوب هدایت کنند تا بتوانند به اهدافشان نزدیکترشوند .

وی ادامه داد: ماباید هم منافقان را بدرستی بشناسیم و هم خود مواظب باشیم که دردام آنها گرفتار نشویم.

وی اضافه کرد: نکند ادعای مسلمانی کنیم اما اوصاف یک منافق را داشته باشیم .

امام جمعه زابل در ادامه ضمن تاکید برشرکت در نمازعبادی سیاسی جمعه، ازمسئولین خواست تا ضمن توجه به تریبون نمازجمعه، درکنارمردم باشند و  مطالبات به حق مردم را دنبال کنند .

حجت الاسلام کیخا ادامه داد: شرکت درنمازعبادی سیاسی جمعه باعث افزایش بصیرت انسان می شود به گونه ای که میتوان دشمن را شناخت .

وی بابیان اینکه اگرایمان به خدا دردل مومن وجود داشته باشد هیچ وقت به بن بست نمی خورد، افزود: ملت مومن ایران با توکل و ایمان به خدا به دشمنان نشان داده که هیچ وقت به بن بست نمیخورد و این چیزیست که منافقان اصلا نمی دانند .

وی در ادامه با اشاره به سخنان امام خمینی(ره) در خصوص قدس و همچنین سفارش مقام معظم رهبری در حمایت از مردم مظلوم فلسطین؛ گفت: این دو تفکر و اندیشه ی ناب باید مورد توجه قرار گرفته و بدرستی درک شود چرا که روز قدس نشان میدهد که امت اسلام به هیچ وجه زیر بار ظلم نخواهند رفت .

خطیب نمازجمعه زابل ادامه داد:حامیان رژیم غاصب کودک کش بدانندکه اسرائیل رژیمی منفور، نامشروع و جنایتکار است و به یاری خداوند سرنگون خواهد شد .

حجت الاسلام کیخا در ادامه سخنانش در خطبه های ننازجمعه زابل ضمن ابراز گلایه مندی شدید از مجموعه شهرداری این شهرستان؛ گفت: مردم حق دارند که بگویند زابل شهرنیست بلکه یک روستای بزرگ است، چقدر استانداردهای یک شهر در این شهر حدود ۲۰۰ هزار نفری رعایت شده و چه بوستان و یاپارکی برای تفریح دارد؟

وی ادامه داد: بارها و بارها مردم به جهت گلایمندی از عملکردشهرداری به دفتر امام جمعه مراجعه کرده اند و باید براین نکته اذعان داشت که گلایه های مردم از شهردار منطقی است .

وی ادامه داد: مسئولین ذیربط باید وظیفه شان را بدرستی انجام دهند و اگر تخلفی صورت میگیرد دستگاه قضا باید رسیدگی نماید؛ اگراختلافی بین ادارات وجود دارد بلید حل شود نباید دراین بین مردم ضررببینند.

وی اضافه کرد: گلایه مندی مردم درتاخیرافتادن طرحهاست، سئوال اینجاست که چرت طرحها به موقع و درست اتجام نمی شود؛ این مردم حق دارند که شهری آباد داشته باشند، شهرداری وشورای شهر می بایست از ظرفیت دانشگاه و دانش فنی اساتید آن استفاده نماید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: