• شنبه ۱۹ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-3814-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

اجرای حذف آلودگی پلاستیک از طبیعت سیستان و بلوچستان

مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: حذف آلودگی پلاستیکی شعار محوری هفته محیط زیست است و این شعار سرآغاز برنامه های این هفته در استان می باشد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، دکتر پورملائی افزود: با فرا رسیدن هفته محیط زیست از 16 لغایت 22 خرداد ماه و بر اساس برنامه اعلامی از سوی سازمان حفاظت محیط زیست و همچنین تببین شعار محوری هر سال، برنامه های متنوع آموزشی، فرهنگی در راستای غنای فرهنگی و تنویر افکار عمومی بمنظور شناخت بیشتر حفاظت از طبیعت و محیط زیست، توسط این اداره کل اجرا می شود.

مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان بیان کرد: حذف پلاستیک در کنار سایر مسائل محیط زیستی شعار محوری برنامه های هفته محیط زیست در سال جاری می باشد و برنامه های متنوعی در این هفته، حول این شعار و پیرامون آن برنامه ریزی و اجرا می شود.

پورملائی بیان کرد: به مناسبت هفته محیط زیست و بر اساس شعار محوری اعلام شده: حذف آلودگی پلاستیکی، کارکنان این اداره کل با مشارکت و همراهی اقشار مختلف مردم، سمن های محیط زیستی و سایر کارکنان دستگاههای مختلف و علاقه مندان به طبیعت و محیط زیست در سراسر استان اقدام به پاکسازی پارکها، سواحل و ... کردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: