• سه شنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۶:۴۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 973-1687-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

اشتغالزایی در صنعت گردشگری سیستان و بلوچستان با تصویب 20 طرح

مدیر امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، گفت: 20 طرح اشتغالزایی در صنعت گردشگری سیستان و بلوچستان تصویب شده است.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، آریا نارویی در جلسه رفع موانع و مشکلات طرح های متقاضی اخذ تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری افزود: در این جلسه کلیه طرح های معرفی شده به بانک های عامل مورد بررسی قرار گرفت تا با رفع موانع به مرحله پرداخت منجر شود.

وی بیان کرد: تسهیلات اشتغال روستایی، عشایری با نرخ 4 و 6درصد در حال حاضر مورد استقبال بخش خصوصی قرار گرفته که اداره کل میراث فرهنگی استان در کنار بخش خصوصی از لحظه معرفی طرح تا پرداخت تسهیلات حضور مستمر و موثری دارد .

وی گفت: با پیگیری های مستمری که انجام دادیم پرداخت اینگونه تسهیلات سرعت خوبی گرفته و امیدواریم به پشتوانه این ظرفیت ها، زیرساخت های گردشگری هم در مناطق روستایی و هم در مناطق شهری ایجاد و اهداف این دستگاه تحقق یابد .

نارویی بیان کرد: نحوه مدیریت و نظارت بر روند صحیح هزینه تسهیلات جذب شده نیز از مهمترین وظایف حوزه سرمایه گذاری است و میتوان خروجی موثری را به نمایش گذاشت .

وی خاطرنشان کرد: هم اکنون 16 طرح از محل اشتغال روستایی و 4 طرح از محل اشتغال فراگیر با عنوان مجموعه گردشگری معرفی شده است و تمامی متقاضیانی که قصد سرمایه گذاری در صنعت گردشگری بویژه در مناطق روستایی و عشایری را دارند تقاضا میشود تا به منظور راهنمایی و مشاوره های لازم به دفتر معاونت سرمایه گذاری این اداره کل مراجعه کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: