• دوشنبه ۴ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 974-290-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار خاش خواستار تدوین سند توسعه آموزشی این شهرستان شد

فرماندار شهرستان خاش در شورای آموزش و پرورش این شهرستان گفت: سند توسعه آموزشی شهرستان باید تدوین شود و همگان طبق برنامه زمان بندی پای کار باشند تا شاخص های خدمات ارتقاء یابد و کمیت ها و کیفیت همواره مورد توجه باشد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان حمیدالدین یوسفی افزود: حضور مدیران استانی و دلسوزان فرهنگی و اعضای شورای آموزش و پرورش و شناخت دردها و بررسی مشکلات و ارائه راهکارها و تطبیق شاخص های توسعه علمی و باور کردن نقش فعالان و خیران و دلسوختگان و آسیب شناسی مشکلات در کمیته ها و نشست های تخصصی سبب کاهش مشکلات آموزشی منطقه می شود.

فرماندار در ادامه بیان کرد: نگاه دولت و مردم باید در مبحث فعالیتهای آموزش و پرورش تولید سرمایه باشد .

وی اظهار داشت: مشارکت و حضور و ورود مردم در مباحث آموزشی در رشد شاخص های تحصیلی تاثیرگذار خواهد بود و انتظار داریم در خاش یک جهش ویژه شکل بگیرد و همگان با اخلاص و تمام توان و باور قلبی باید برای حل مشکلات در صحنه بیایند تا استعدادهای مردم خاش شکوفا شوند و جایگاه شهرستان ارتقاء یابد .

یوسفی ادامه داد: خاش دارای قدمت بالایی است و بایستی طوری برنامه ریزی و کار شود که بتوانیم از ظرفیت نخبگان علمی و اقتصادی و انجمن های صنفی و آموزشی و غیره در جهت توسعه خاش بهره ببریم .

مقام عالی دولت در خاش بیان کرد: تشکل های رسمی سنددار و دارای شناسنامه به کاهش پیدا کردن مشکلات کمک می کنند .

یوسفی بیان کرد: کار کردن با عشق و اخلاص مدیران و معلمان در مدارس و بهره گرفتن از ظرفیت های موجود لازمه کار برای رسیدن به موفقیت در حوزه های آموزشی و غیره است .

وی گفت: از علما و معتمدان و خیران و مسئولان شهرستان انتظار داریم با قوت پای کار بیایند و با خدای خود عهد ببندیم و نیازهای منطقه را مورد سنجش و ارزیابی قرار دهیم و ضعف و کمبودها را برطرف کنیم .

این مسئول ادامه داد: در هر مدرسه باید یک حامی باشد و از موفقیت دیگران الگوپذیری شود و یک نوع پیوند آموزشی شکل بگیرد تا شاخص های عملکرد آموزشی ارتقاء یابد .

وی با تاکید بر تشکیل نشست های هم اندیشی نخبان و فرهنگیان و فرهیختگان خاش اظهار داشت: در هر طائفه و قوم و شهر باید به نخبگان آن توجه شود طوری کار شود قلم به دستان آن به زیبایی تربیت شوند و افزایش یابند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: