• سه شنبه ۱۲ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-3714-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان:

در دستگاه قضایی علاقه‌مند کمک به بخش تولید هستیم

رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان دراجرای مصوبات ستاد حمایت از سیاستهای اقتصاد مقاومتی از کارخانه های آرد زاهدان بازدید و با تولیدکنندگان و سرمایه گزاران دیدار کرد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام ابراهیم حمیدی در حاشیه این بازدید ضمن تقدیر از تلاشهای تولیدکنندگان بیان کرد: صنعت آرد و گندم در کشور و استان صنعت بسیار مهم و استراتژیک است و با رزق و روزی مردم در ارتباط بوده و اگر احساس کمبود در این زمینه در جامعه شکل بگیرد آثار و بار روانی بسیار سنگینی را بر جامعه تحمیل می نماید .

حمیدی افزود: الحمدالله ابزار و تکنولوژی مدرن در استان در این صنعت بکار گرفته شده و تجهیزات و آزمایشگاههای مناسب مطابق با استانداردهای روز دنیا در آن  وجود دارد که باعث خرسندی است و مردم باید در جریان این زحمات و خدمات قرار بگیرند تا فرهنگ صرفه جویی در جامعه بیشتر رونق بگیرد .

وی ادامه داد: باید این اطمینان به مردم داده شود که نانی که مصرف می نمایند با چه زحمتی به دست آنان می رسد و از نظر کیفیتی و بهداشتی مورد تایید و مطابق با کیفیتهای روز می باشد

حجت الاسلام حمیدی افزود: اگر مردم بدانند که چه تلاشهایی در این صنعت انجام می شود امیدوار می شوند و از طرفی دشمنان مایوس می گردند.

رئیس کل دادگستری استان تاکید کرد: این صنعت مورد طمع دشمنان است تا یک بار روانی برای مردم ایجاد نمایند و اگر این صنعت بهانه  دست دشمن بدهد بیشترین بهره برداری را می کنند تا به مردم آسیب برسانند و این اهمیت این صنعت را دو چندان می نماید .

وی همچنین از اینکه استفاده حداکثری از تجهیزات در استان انجام نگرفته ابراز تاسف کرد و ادامه داد: باید از تجهیزات و فن آوریهای موجود در این صنعت استفاده بهینه شود تا شاهد تحول بسیار بزرگی در بحث اقتصادی و اشتغال بوجود بیاورد . تا به ایجاد اشتغال در استان کمک نماید و مسئولین هم باید حمایت خود را از این صنعت  بیشتر نمایند .

وی با تاکید بر اینکه میتوان از ظرفیت این صنعت برای کشورهای همسایه نیز استفاده کرد بیان داشت: ما در دستگاه قضایی علاقه مند هستیم به بخش تولید و تولید کنندگان کمک نماییم و حمایت کنیم  و دغدغه های تولیدکنندگان را از بین ببریم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: