• سه شنبه ۱۲ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-2884-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان عنوان کرد؛

انجام بیش از 44 هزار بازرسی طی سه ماهه ابتدایی سالجاری در سیستان و بلوچستان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: طی سه ماهه ابتدائی سالجاری تعداد 44 هزار و 983 بازرسی توسط بازرسان سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان صورت پذیرفته که منجر به تشکیل یک هزار و 627 پرونده تخلف گردیده که جهت رسیدگی به مراجع ذیربط ارسال شده است  .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، نادر میرشکار افزود: در سه ماهه ابتدایی سالجاری تعداد 860 مورد گزارش مردمی توسط ستاد خبری سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان دریافت که از این تعداد 605 مورد تلفی ، تعداد 45 مورد کتبی ، تعداد  150 مورد حضوری ، از طریق پورتال 13 مورد و 47 مورد نیز از طریق پیامگیر دریافت گردیده که از این تعداد 357 مورد متخلف شناخته شده 420 مورد غیر متخلف ، تعداد 52 مورد در دست بررسی و 31 مورد نیز منجر به رضایت شاکی شده است   .

میرشکار خاطرنشان کرد: از طی مدت 3 ماهه امسال تمامی گزارشات دریافتی مربوط به گرانی بوده است و هیچ گونه گزارشی در خصوص کمبود کالا دریافت نشده است که بیشترین گزارشات مربوط به میوه و سبزی ، مرغ و گوشت ، بنزین و گاز ، نوشابه ، روغن مایع و لبنیات می باشد .

وی در ادامه گفت: در 3 ماهه ابتدایی امسال سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان در کنار انجام بازرسی 5 طرح ویژه نظارتی و تخصصی از جمله ویژه نوروز ، محصولات زراعی ، ماه مبارک رمضان ، مصالح ساختمانی و طرح ویژه نظارتی طلا و جواهر را با همکاری اصناف و مراجع و دستگاه های ذیربط اجرا کرده است .

میرشکار در رابطه با نظارت در بخش آرد و نان نیز گفت: در بازه زمانی 3 ماهه سالجاری در بخش آرد و نان تعداد یک هزار و 964 بازرسی در سطح استان صورت پذیرفت که منجر به تشکیل 77 پرونده تخلف گردیده است که پرونده های متشکله جهت رسیدگی مراجع ذیربط  ارجاع شده است .

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اظهار کرد: ستاد خبری بازرسی و نظارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان از طریق سامانه ی تلفنی 124 آماده ی دریافت پیشنهادات ، گزارشات  و رسیدگی  به شکایت مردمی می باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: