• سه شنبه ۱۲ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-4114-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

با هدف بررسی مسائل بحرانی استان انجام شد؛

سفر رئیس جمعیت هلال احمر به سیستان و بلوچستان

رئیس جمعیت هلال احمر در پی بوجود آمدن شرایط بحرانی به علت خشکسالی و گرد وخاک به سیستان و بلوچستان سفر کرد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، علی اصغر پیوندی در خصوص سفرش به استان بیان کرد: این نهاد در نظر دارد اقدامات مختلف نظیر راه اندازی کمپین نذر آب و توزیع سبدها و بسته های غذایی مورد نیاز مردم درگیر با خشکسالی را در دستور کار قرار دهد.

وی افزود: با توجه به خشکسالی های 2 دهه اخیر در سیستان و بلوچستان که معضلات بسیاری را برای مردم به همراه داشته است این نهاد وظیفه خود دانسته تا تمام توانش را برای کمک به مردم این منطقه بکار گیرد .

رئیس جمعیت هلال احمر در ادامه اظهار کرد: انجام راهکارهای پیشگیری ثانویه برای کمتر شدن یا متوقف کردن خشکسالی در منطقه با همکاری سایر نهادها و دستگاهها ضروری است.

پیوندی خاطرنشان کرد: با وجود تلاش ها و اقدامات خوب در منطقه توسط مسئولان استانی برای کاهش مشکلات مردم، این سازمان نیز به عنوان یک نهاد عام المنفعه برخود وظیفه می داند از تمام توانش به منظور کاهش رنج و درد مردم استفاده کند.

رئیس جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان نیز در خصوص سفر رئیس جمعیت هلال جمهوری اسلامی ایران به استان گفت: رئیس جمعیت هلال احمر در سفر 2 روزه خود به سیستان و بلوچستان از روستاهای دچار خشکسالی و گرفتار طوفان شهرستان های زاهدان، زهک و هیرمند بازدید و در نشست مدیریت بحران این استان شرکت می کند .

راشکی افزود: دیدار با استاندار سیستان و بلوچستان از دیگر برنامه های سفر پیوندی به این استان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: