• چهارشنبه ۱۳ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-4814-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان بیان کرد:

برخورد پلیس با انتشار دهندگان اخبار کذب

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به برخی شایعه پراکندی ها درباره آدم ربایی در زاهدان گفت: متاسفانه در چند روز اخیر برخی افراد از طریق سایت های غیرمجاز اقدام به انتشار مطالب و تصاویری در رابطه با آدم ربایی با هدف ایجاد رعب و وحشت در میان مردم زاهدان کردند .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، سردار قنبری در جمع خبرنگاران افزود: با توجه به اهمیت موضوع، پیگیری برای دستگیری مجرمان این گونه اخبار در دستور کار پلیس قرار گرفت و در این زمینه چندین نفر شناسایی شدند که بزودی دستگیر می شوند .

وی به مردم سیستان و بلوچستان توصیه کرد: اخبار را تنها از خبرگزاری‌ها و سایت‌های مجاز پیگیری کنند و به فضای مجازی و سایت‌های غیرمجاز و معاند نظام که قصد برهم زدن امنیت و آرامش در جامعه را دارند توجه نکنند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان همچنین در خصوص کشف مواد مخدر در استان نیز گفت: بزرگترین محموله ترانزیت مواد مخدر از نوع مرفین در دهه خیر کشف و یک نفر از قاچاقچیان دستگیر شد .

وی بیان کرد: ماموران در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه پس از ردزنی‌های گسترده، به یک دستگاه بونکر گاز رسانی که قصد خارج شدن از استان را داشت مشکوک و برای بررسی این خودرو را متوقف کردند .

وی افزود: ماموران در بازرسی دقیق از این خودرو 2 تن و900 کیلو گرم مرفین که به صورت ماهرانه ای در بونکر جاساز شده بود کشف و در این رابطه یک قاچاقچی را نیز دستگیر کردند .

قنبری ادامه داد: کشف این محموله مواد مخدر هم از نظر همکاری نیروهای نظامی 2 استان گلستان و سیستان و بلوچستان و هم از این نظر مقدار که با 30 تن تریاک برابری می کند از اهمیت خاصی برخودار است .

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در این استان با همکاری مطلوب و تلاش های صورت گرفته ناامنی وجود ندارد و اگر شاهد بروز برخی جرائم هستیم فراتر از در حد معمول نیست .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: