• شنبه ۱۶ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-3484-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار سیستان و بلوچستان بیان کرد:

شاخصه اصلی پیشرفت در زمینه اقتصادی؛ استفاده از توان علمی و فکری افراد

استاندار سیستان و بلوچستان در جلسه شورای معادن استان با تاکید بر تشکیل کارگروه تخصصی زیر نظرشورای معادن استان اظهار کرد: بهره برداری صحیح از ظرفیت های معدنی استان با تلفیق تجربه و مدیریت میسر خواهد شد .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، سید دانیال محبی گفت: با استفاده از دانش و مدیریت افراد آگاه و متخصص، ظرفیت سرمایه گذاری معادن استان از زوایای مختلف کارشناسی و موانع آن نیز بررسی و شناسایی می شود و این امر اطمینان خاطر بیشتر سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در این بخش را فراهم خواهد کرد .

وی محور توسعه را انسانهای برجسته ومبتکر دانست و افزود: علت توسعه یافتگی و پیشرفت کشورهای توسعه یافته دنیا بهره مندی از توان علمی و افکار خلاقانه نخبگان است لذا شاخصه اصلی پیشرفت جامعه به ویژه در زمینه اقتصادی؛ استفاده از توان علمی و فکری افراد توانمند و با تجربه است .

استاندار خاطرنشان کرد: پردازش ایده ها از سوی کارشناسان بستر و راهکاری برای هدایت سرمایه گذاران در مسیر اصلی خواهد بود .

محبی با برشمردن ظرفیتهای سرمایه گذاری استان در حوزه های کشاورزی ، صنعت، گردشگری و معادن گفت: فعالان اقتصادی خلاق و کارآفرین استان که توانایی سرمایه گذاری در بخشهای مختلف را دارند باید بیش از پیش مورد ترغیب و حمایت قرار گیرند .

گفتنی است در این جلسه موارد پیشنهادی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان از جمله ابقاء و تمدید پروانه های اکتشاف و موافقت با بخشودگی و توقف عملیات بهره برداری چند پروژه مطرح و مورد موافقت اعضاء قرار گرفت .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: