• شنبه ۱۶ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-288-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

روز نخست شورای اداری اداره کل ورزش و جوانان سسیستان و بلوچستان در خاش برگزار شد

روز نخست شورای اداری اداره کل ورزش و جوانان سسیستان و بلوچستان در حوزه معاونت توسعه امور ورزش با هدف بررسی مشکلات و توانمندی های ورزش استان و برنامه ریزی برای رفع نیازهای جوانان در خاش برگزار شد .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، با حضور ادهم کرد معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان و روسای ادارات ورزش و جوانان شهرهای استان، جلسه شورای اداری ویژه رسیدگی به مشکلات ورزشی شهرهای استان در خاش تشکیل و این نشست از امروز در قالب یک سمینار و کارگاه آموزشی در سالن اجتماعات شبکه بهداشت خاش شروع و تا فردا ادامه دارد .

ادهم کرد معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان در این نشست بیان کرد: گردهمایی مدیران ادارات ورزش و جوانان فرصتی مهم و ارزشمند برای بحث و تبادل نظر و تلاش برای حل مشکلات پیش روی ورزش و نیز توجه به نیازهای جوانان است .

وی اظهار داشت: در معاونت های اداره کل ورزش و جوانان و ادارات شهرستان ها یک نوع انسجام خوبی برای حل مشکلات اقشار جوان و ورزشکاران وجود دارد که نتیجه آن حضور موفق جوانان و ورزشکاران در مسابقات جهانی و آسیایی و ملی و منطقه است لذا امیدواریم شاهد ارتقای جایگاه ورزشی استان در سطوح مختلف ملی و جهانی باشیم .

مسافر شهنوازی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خاش گفت: با توجه به اینکه تمام مدیران ادارات ورزش و جوانان شهرستانها در خاش حضور دارند، سعی می کنیم از تجربیات و راهنمائیهای این دوستان برای رونق و توسعه ورزش شهرستان و کمک به حل مشکلات بهره ببریم .

گفتنی است بعد از ظهر امروز ادامه شورای اداری اداره کل ورزش و جوانان استان در حوزه معاونت فرهنگی و امور جوانان برگزار می شود .

این نشست با حضور روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانها کارگاههای مختلف آموزشی، تبئین شیوه های برگزاری جذب مشارکتهای اجتماعی جوانان، برگزاری ستاد ساماندهی امور جوانان و دوره های غنی سازی اوقات فراغت، ازدواج، طرحهای ملی و شاخص های فرهنگی و کارگاه آموزشی مسئولیت مدیران در توسعه و ترویج فرهنگ نورانی نماز با رویکرد تبئین معارف نماز ویژه روسای ادارات ورزش و جوانان برگزار می شود .

روز دوم شورای اداری ورزش و جوانان شهرستانهای استان نیز صبح فردا یکشنبه با حضور سرپرست اداره کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان برگزار خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: