• پنجشنبه ۲۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-6014-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

بررسی مشکلات نوک آباد خاش

فرماندار شهرستان خاش گفت: تلاش برای حل مشکلات مردم و برنامه جهت توسعه مناطق شهری و روستایی و عشایری از اولویت های مهم دولت است .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، حمیدالدین یوسفی در بازدید مشترک خود به همراه نماینده مردم خاش در مجلس و اعضای شورای اداری خاش و نوک آباد از مناطق روستایی و عشایری نوک آباد بیان کرد: رفع موانع توسعه ای و کمک به جذب اعتبارات ملی در دستور کار دولت و مجلس بوده لذا با پیگیری از مرکز استان و کشور و رایزنی با مقامات بالادستی باید به رفع مشکلات و تامین نیازهای مردم کمک کنیم .

وی اظهار کرد: رسیدگی به نیازهای مردم در حوزه های آب شرب و مرمت قنوات و چشمه سارها و رفع مشکلات برق و طرحهای هادی روستایی، بهداشت، گردشگری، کشاورزی، آبخیزداری آموزشی، ورزشی، عمرانی، راهسازی و غیره در دستور کار دولت است .

وی بیان کرد: یکی از آسیب های مهم در حوزه شهرستان خاش وجود اختلافات طائفه ای و درگیری ها بوده که بسیاری از نخبگان جامعه را نابود کرده و جبران خسارتهای وارده به مردم و جامعه و دولت جبران ناپذیر است .

علی کرد نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی هم با اشاره به وقوع خشکسالی های دو دهه در استان سیستان و بلوچستان و منطقه خاش، اهمیت توجه به مشکلات مردم در حوزه های مختلف ضروری است .

وی اهمیت رسیدگی به نیازهای هویتی، فرهنگی، اجتماعی، معیشتی، اشتغالزایی و غیره در این شهرستان را متذکر شد .

در این نشست مقرر گردید مشکلات مردم در حوزه های مختلف جمع بندی و در حضور مدیران ادارات و نهادها مورد بررسی قرار بگیرند و در نهایت با همکاری نماینده مردم و پیگیری های فرماندار شهرستان در مرکز استان و کشور جهت رفع موانع توسعه برنامه ریزی لازم انجام شود .

رفع مشکلات برق رسانی در روستاهای گروک، تختون اناری و برخی مناطق بدون برق و توجه به مشکلات مردم در حوزه های کشاورزی، آموزشی، آبخیزداری، راهسازی، آب شرب، تامین لوله و مرمت قنوات، اجرای خانه ورزش روستایی، بهداشت، تقویت گردشگری؛ و غیره در دهستانهای اسکل آباد، دهپابید، تفتان جنوبی، گوهرکوه و غیره از مصوبات مهم سفر فرماندار خاش و نماینده مردم خاش در مجلس و اعضای شورای اداری خاش در حوزه بخش نوک آباد بود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: