• پنجشنبه ۲۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۰:۵۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 974-1586-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

وجود 130 واحد آموزشی فرسوده و تخریبی در خاش

فرماندار شهرستان خاش گفت: با توجه به اینکه 130 واحد آموزشی فرسوده و غیر استاندارد در این شهرستان که در شرایط تخریبی قرار دارند، نیازمند حمایت های ویژه دولت و حضور فعال خیران هستیم .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، حمیدالدین یوسفی در بازدبد از مراکز آموزشی خاش افزود: توجه به نیازهای آموزشی شهرستان باید از اولویت های مهم باشد تا در مواقع تحصیل فرزندان بتوانیم شاهد ارتقای شاخص های تعلیم و تربیت فرزندان باشیم .

وی اهمیت توجه به رفع مشکلات فرهنگیان و دانش آموزان را قبل از شروع سال تحصیلی جدید متذکر شد و اظهار داشت: برنامه ریزی برای بالا بردن کیفیت  آموزش باید در اولویت کاری مسئولان حوزه آموزشی باشد .

یوسفی مشارکت اندک خیران بومی را در امر مدرسه سازی مورد انتقاد قرار داد و تاکید کرد: حضور خیران پرتلاش از خارج استان قابل تقدیر می باشد اما انتظار داریم مشارکت خیران در جهت حل مشکلات و جبران کمبودهای آموزشی پررنگ تر باشد .

همچنین یک خانه ورزش روستایی در دهپابید بخش نوک آباد خاش با حضور نماینده مردم خاش در مجلس، فرماندار و شماری از مدیران، علما و معتمدان و شوراها افتتاح شد .

مسافر شهنوازی رئیس اداره ورزش و جوانان خاش گفت: امسال هفت خانه ورزش روستایی در این شهرستان افتتاح می شود که تاکنون سه پروژه راه اندازی شده و امروز یک خانه روستایی با حضور مسئولان شهرستان افتتاح گردید .

وی اظهار داشت: امروز نیز مقادیری لوازم ورزشی بین روستائیان علاقمند به ورزش چند روستای بخش نوک آباد توزیع شد .

شهنوازی بیان کرد: با حمایت های دولت و پیگیری های نماینده تلاش می کنیم پروژه های خوبی را در حوزه ورزش به اجرا برسانیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: