• پنجشنبه ۲۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-4884-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تخصیص ۱۰۰ درصد اعتبارات مناطق محروم و مرزی سیستان و بلوچستان

قائم مقام کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: سال‌جاری با هدف رفع مشکلات مددجویان ساکن در مناطق محروم و مرزی صد درصد اعتبارات این مناطق تخصیص داده می شود .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، وحید نجفی، افزود: همچنین در این رابطه کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان اختیار دارد ۳۰ درصد اعتبار مناطق عادی بدون ضریب محرومیت را به مناطق محروم و مرزی این استان اختصاص دهد .

قائم مقام کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: خوشبختانه امسال ۲۰ درصد سرانه مددجویان مناطق محروم و مرزی نسبت به سایر مددجویان مناطق عادی بیشتر است .

نجفی یادآور شد: باهدف جذب بهینه اعتبارات کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان نسبت به اولویت بندی فعالیت ها اقدام و تلاش جدی و برنامه‌ریزی همه جانبه به منظور تخصیص به موقع اعتبارات به این استان و شهرستان‌های تابعه معمول شده است .

وی اعلام کرد: روند تدوین و تنظیم بودجه بر مبنای ضوابط و الزامات اجرایی بودجه سال جاری برای ارایه خدمات مطلوب و مناسب به مددجویان است. همچنین تمام درآمدهای حاصل از کمک های مردمی به فعالیت‌های توانمندسازی نیازمندان اختصاص می یابد .

قائم مقام کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان در ادامه با بیان اینکه زنان سرپرست خانوار  در صورت ازدواج مجدد از کمک هزینه جهیزیه و ودیعه مسکن بهره مند خواهند شد، افزود: تحکیم بنیان خانواده و رسیدگی به مشکلات دختران و پسران در آستانه ازدواج اولویت اصلی این نهاد است که بر همین اساس ارائه کمک هزینه جهیزیه و بسته‌های تشویقی را دستور کار قرار داده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: