• پنجشنبه ۴ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 975-786-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیر کل بودجه وزارت آموزش و پرورش بیان کرد:

توجه کمی و کیفی به آموزش‌های فنی و مهارتی اولویت آموزش و پرورش

مدیر کل بودجه وزارت آموزش و پرورش گفت: توجه کمی و کیفی به آموزشهای فنی و مهارتی و نگاه به مباحث اقتصادی و تولیدی از اولویت های مهم این وزارتخانه است .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، مهرداد خاناکو در سفر به شهرستان خاش و در حاشیه بازدید خود به همراه امام جمعه و فرماندار و نماینده مردم خاش و شماری از مسئولان وزارتی و اداره کل آموزش و پرورش استان و مدیر آموزش و پرورش خاش از هنرستان کشاورزی این شهرستان بیان کرد: در وزارت آموزش و پرورش به رشد و پرورش استعدادها و حمایت از آموزش های کارآمد و مفید نگاه داریم.

وی اظهار داشت: در شهرستان خاش و مجموعه استان استعداد های خوبی در مباحث کشاورزی و کارآفرینی و مهارتهای فنی وجود دارد که برای توانمند کردن مجموعه های هنرستانی و مراکز تولیدی و ترویجی برنامه حمایتی داریم .

خاناکو ادامه داد: تعامل خوبی میان مسئولان شهرستان با آموزش و پرورش وجود دارد و این یک فرصت ارزشمند است که می تواند به موفقیت ها در کار و امورات مختلف کمک کند .

حمیدالدین یوسفی فرماندار شهرستان خاش هم گفت: هشتاد و دو هکتار زمین کشاورزی و سرمایه گذاری در بخش تولید یک فرصت و مزیت مهم بوده که از آن می توان به صورت ویژه تر بهره برده شود .

یوسفی بر لزوم استفاده بهینه از آب و خاک و مکانیزه کردن تولیدات و استفاده از ظرفیت آبیاری نوین تاکید کرد و افزود: دولت از هر جهت پای کار است و قطعا ظرفیت های شهرستان در اختیار آموزش و پرورش است .

وی گفت: برای حصار کشی مجموعه 80 هکتاری زمین های هنرستان کشاورزی و تجهیزات آن و اختصاص نیرو و اجرای پروژه های کشاورزی و دامداری و پرورش ماهی و غیره چشم انتظار نگاه بلند وزارت آموزش و پرورش هستیم .

علی کرد نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی هم بر اهمیت توجه به مناطق محروم و تلاش آموزش و پرورش را برای حل مشکلات فرهنگیان در این منطقه تاکید کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: