• جمعه ۱۲ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-3114-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

برای رفع مشکلات اقتصادی انتظار حرکت‌های انقلابی از مسئولان داریم

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: در این شرایط نابسامان اقتصادی و معیشتی که فشار زیادی بر روی اقشار ضعیف جامعه وارد شده است ما انتظار حرکت های انقلابی از مسئولان دولتی و نمایندگان مجلس داریم.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، آبت الله عباسعلی سلیمانی در خطبه های نماز جمعه زاهدان افزود: ملت بزرگ ایران طی این سال ها بارها بدعهدی آمریکایی ها در مذاکرات را مشاهده کرده است که آخرین مورد آن نیز مربوط به برجام بود .

وی بیان کرد: دشمن پس از پیروزی انقلاب اسلامی و از همان روزهای ابتدایی از روش های مختلف درصدد ضربه زدن به ملت بزرگ ایران بوده است که هر بار نیز با پاسخ محکم و قاطع مردم ایران مواجه شده است .

وی با تاکید بر لزوم اتحاد و همبستگی ملت و دولت افزود: خوشبختانه مردم ما پس از پیروزی انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف همواره سربلند و پیروز بوده اند و همیشه نیز از انقلاب خود دفاع کرده اند .

امام جمعه زاهدان با اشاره به اینکه امروز مشکل عمده مردم مشکلات اقتصادی است، ادامه داد: دشمنان سعی دارند تا با دامن زدن به این مشکلات امید مردم را از نظام کم کنند و به نوعی بی اعتمادی را بین مردم و مسئولین زیاد کنند .

وی گفت: مدتی است که شاهد تلاطم و فراز و نشیب قیمت ها در بازار سکه، ارز، خودرو و کالا هستیم که از این رو مشاهده می شود که دشمن با تمام قوا در جنگ اقتصادی علیه دولت و ملت ما وارد شده است .

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه توطئه های دشمن همچنان ادامه دارد، خاطر نشان کرد: هدف دشمنان کاملا مشخص است و همه اقدامات آنها نیز در یک جهت است از همین رو تهدید به تحریم و یا دخالت نظامی و یا پیشنهاد مذاکره همه در یک مسیر و در راستای دشمنی با ملت ایران است .

وی تصریح کرد: اینکه در فاصله کمتر از یک هفته پس از تهدید نظامی، رئیس جمهور آمریکا پیشنهاد مذاکره بدون شرط را می دهد نیز در همین راستا است زیرا گمان می کند ایران در شرایط ضعف قرار گرفته و می تواند حالا با مذاکره به اهداف خود برسد .

امام جمعه زاهدان همچنین به سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی نیز اشاره کرد و گفت: جهاد دانشگاهی به عنوان یک نهاد فرهنگی، پژوهشی و آموزشی تاکنون توانسته در عرصه های مختلف منشا خدمات فراوانی در این استان باشد.

وی بیان کرد: جهاددانشگاهی در اشاعه گفتمان‌های مختلف که برای حفظ نظام و ارزش‌های آن ضروری است، ورود پیدا کرده و همواره دراین زمینه نیز موفق عمل کرده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: