• یکشنبه ۱۴ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 975-2087-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

کاروان سلامت در سیستان و بلوچستان

کاروان سلامت هلال احمر وارد سیستان و بلوچستان شد و رسما اجرای برنامه های تیم های مختلف آن در استان آغاز شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در این رابطه افزود: هزار و 270 تانکر آب از امروز در قالب طرح نذر آب در منطقه شمال سیستان و بلوچستان مستقر ميشود .

راشکی گفت: این تانکرها ظرفیتهای 1000، 2000 و 5000 لیتری دارند و در 502 روستا به آبرسانی خواهند پرداخت.

وی تصریح کرد: همزمان با طرح نذر آب و با وجود شرایط نامناسب بهداشتی در روستاهای شمال استان ، داوطلبین سلامت شامل متخصصان چشم ، داخلی ، عفونی ، دندان و زنان از 19 استان کشور وارد سیستان و بلوچستان می شوند و در 19 شهرستان استان به خدمات رسانی و ویزیت رایگان می پردازند

همچنین در غالب کاروان سلامت،  علی اصغر پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران به منظور افتتاح طرح «پوشش نذر آب» در مناطق دچار خشکسالی سیستان و بلوچستان صبح امروز وارد زاهدان مرکز این استان شد .

علی اصغر پیوندی در سفر یک روزه خود به سیستان و بلوچستان در نشست شورای ادارای استان شرکت و از روند بسته بندی اقلام معیشتی در انبار پایگاه امداد و نجات زاهدان بازدید خواهد کرد .

وی ادامه داد: حضور در کاروان سلامت استان مازنداران مستقر در جون آباد زاهدان، بازدید از کاروان سلامت استان تهران در ایرندگان خاش و کاروان سلامت استان آذربایجان شرقی در کورین زاهدان و روستاهای هدف توزیع سبد معیشتی از دیگر برنامه های سفر یکروزه رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران به سیستان و بلوچستان است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: