• یکشنبه ۱۴ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-3914-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان:

مشکلاتی زیادی در حوزه آبرسانی روستایی استان وجود دارد

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان با تاکید بر عمق خشکسالی در استان، بیان کرد: مشکلاتی زیادی در حوزه آبرسانی روستایی وجود دارد به نحوی که امروز 500 روستا در جنوب استان به صورت سقایی آبرسانی می‌شود.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، آیت الله عباسعلی سلیمانی در شورای اداری افزود: خشکسالی پی در پی سال‌های اخیر و بخشی سومدیریت موجب شده امروز بخش عمده مردم سیستان و بلوچستان با شرایط دشواری دست و پنجه نرم کنند .

وی ضمن تقدیر از اجرای طرح "نذر آب" توسط جمعیت هلال‌احمر در سیستان و بلوچستان، گفت: اگر همه دستگاه‌ها به کمک بیایند و  در کنار هلال احمر باشند حل معضل آب شرب استان ممکن می‌شود.

سلیمانی بیان کرد: خشکسالی پی در پی سال‌های اخیر و بخشی سومدیریت موجب شده امروز بخش عمده مردم سیستان و بلوچستان با شرایط دشواری دست و پنجه نرم کنند .

وی به دغدغه رهبر معظم انقلاب در خصوص مشکلات استان سیستان و بلوچستان اشاره کرد و افزود: شخص رهبری همواره به مسئولانی که به سیستان و بلوچستان سفر دارند تاکید دارند آب شرب مردم این استان تامین شود .

آیت‌الله سلیمانی به وضعیت نامطلوب آب شرب روستایی استان اشاره کرد و گفت:  امروز برخی از روستاهای استان آب شربی استفاده می‌کنند که بدبو است .

وی با بیان اینکه امروز هم جنوب و هم شمال استان نیازمند حمایت است، افزود: نذر آب اقدام بهینه ای است اما در شأن مردم نیست. باید از این مردم عذرخواهی کنیم که آنقدر که پای نظام بوده‌اند نظام به دنبال حل مشکل آنها نبوده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: