• دوشنبه ۱۵ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 975-2590-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تشویق و تنبیه نانوایی ها در خاش

جلسه کمیسیون تعزیرات گندم و آرد و نان شهرستان خاش به ریاست فرماندار برگزار و تصمیمات لازم برای افزایش سهمیه آرد و تشویق خبازی های دارای نان با کیفیت و کاهش سهمیه خبازی های متخلف اتخاذ و بر رعایت، ساعت پخت، بهداشت و دقت در پخت نان تاکید و ۷ خبازی به علت تخلف تعطیل و ۲ واحد خبازی روستایی که قبلا با کمبود سهمیه مواجه بودند هم اینک با افزایش سهمیه بازگشایی شدند .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، یوسفی، فرماندار خاش با اشاره به اینکه حفظ سلامتی مردم دارای اهمیت بوده و در این مبحث هیچ گونه ضعف و سستی و کوتاهی قابل گذشت نیست و سخت گیری ها در مبحث سلامت از ضرورتهای مهم می باشد بر ضرورت کاهش نانوایی های شهر که در فواصل نزدیک ایجاد شده اند و راه اندازی نانوایی در مناطق روستایی با هدف تعادل برقرار کردن جهت توزیع آرد و پخت نان تاکید کرد .

وی افزود: اعضای کمیسیون تعزیرات آرد و نان باید به صورت سرزده و مرتب از خبازی های سطح شهر و حوزه شهرستان بازدید کنند و با تصمیم اعضا کمیسیون باید خبازی هایی که پخت ندارند تعطیل بشوند .

در این نشست بخشداران نوک آباد و ایرندگان و رئیس اداره صنعت و معدن و تجارت و رئیس اداره غله و دیگر اعضای کار گروه به بیان دیدگاههای خود پرداختند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: