• پنجشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۱۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 975-2487-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

برگزاری نمایشگاه عکس چهار گوشه ایران در چابهار

نمایشگاه عکس چهار گوشه ایران 18 تا 22 مردادماه با حضور 36 نوجوان از چهار شهر ایران در شهر چابهار برگزار می‌شود

به گزارش ایسنا-منطقه سیستان و بلوچستان ، این نمایشگاه ها دربرگیرنده ۱۹۰ اثر شامل عکس و ویدیو از سی و شش نوجوان از چهار شهر ایران - بجنورد، میانه، چابهار و بوشهر- است. این نوجوانان برای اولین بار دوربین به دست گرفته و در کارگاه دو ماهه آموزش عکاسی-داستانگویی تصویری شرکت و دنیای خود را به تصویر کشیده اند .

این نمایشگاه که به چهار شهر سفر میکند تصویری منحصربفرد و یگانه از مناطق دور و گاه فراموش شده ازایران به ما میدهد. داستانهای این نوجوانان پل ارتباطی بین مناطق و شهرهای دور و جدا افتاده از هم است .

این رویداد نتیجه همکاری چهار هنرمند-عکاس (الناز امینی٬پیمان حمیدیپور٬ماریا شریفپور و کامران غربی) و چهار موسسه مردمیست. این نمایشگاه ها برای ایجاد پل ارتباطی بین چهار گوشه ایران از طریق عکاسی و داستانگویی تصویریست .

در روز افتتاحیه نمایشگاه نشستی با حضور مربی کارگاه، فعالین اجتماعی٬ اهالی فرهنگی-هنری و مسئولین محلی هر شهر برگزار خواهد شد. محور گفتمان این نشستها وضعیت کودکان در هر شهر و منطقه و استفاده از هنر برای پرورش و ارتقاء سلامت کودکان و نوجوانان و تلاشیست برای ایجاد ارتباط بیشتر بین هنرمندان٬ موسسات مردمی و مسئولین با یکدیگر .

این نمایشگاه از 18 تا 22 مردادماه در میدان 22 بهمن، بعد از بانک ملی، مجتمع برتر اندیشان مکران، موسسه راه    سلامت برگزار می‌شود، افتتاحیه نشست ۱۸ مرداد- ساعت ۱۸ است و ورود برای عموم آزاد است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: