• پنجشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-4914-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار دلگان:

رعایت انصاف و نقد منصفانه از ویژگی های خبرگزاری ایسنا است

فرماندار دلگان گفت: خوشبختانه خبرنگاران فعال در خبرگزاری ایسنا هیچ وابستگی حزبی و تشکلاتی به جریان خاصی نداشته و رعایت انصاف و نقد منصفانه از ویژگی های آنها و مجموعه خبرگزاری است .

به گزارش خبرگزاری ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، مجتبی شجاعی در بازدید از خبرگزاری ایسنا، ضمن تبریک 17 مرداد روز خبرنگار و گرامیداشت یاد و خاطر 3000 شهید عرصه اطلاع رسانی، بصیرت افزایی خبر و خبررسانی  اظهار کرد: شهدای عرصه اطلاع رسانی نظیر شهید صارمی و شهید خزایی ستارگان فرهنگی، علمی و اندیشه در جمهوری اسلامی هستند .

فرماندار دلگان ادامه داد: امروز که در لباس یک فرماندار در ایسنا حضور دارم، روزی به واسطه همین دانشگاه سیستان و بلوچستان و فعالیت در تشکلات مختلف افتخارم دارم که خبرنگار ایسنا بوده ام و این از افتخارات بزرگ زندگی ام است .

وی  در ادامه به نقش رسانه در مقابله با جنگ نرم دشمان اشاره کرد و گفت: علاوه بر اینکه رسانه های ما نقش مهم و اساسی در خنثی سازی جنگ نرم دشمن دارند، نقشی مهم و کلیدی در نقد و بررسی وضعیت جامعه و اطلاع رسانی مشکلات مردم نیز دارند .

شجاعی افزود: نحوه فعالیت رسانه های ما به ویژه خبرگزاری ایسنا در شرایطی که دشمن و رسانه های معاند درصدد سوء استفاده از اخبار داخلی هستند به گونه ای است که اجازه هیچ گونه سوء استفاده از اخبار را به دشمنان نظام نمی دهند .

رئیس شورای اداری شهرستان دلگان در ادامه با اشاره بر ضرورت کنار گذاری خط و خطوط سیاسی در فعالیت های رسانه ای، گفت: خوشبختانه خبرنگاران فعال در خبرگزاری ایسنا هیچ وابستگی حزبی و تشکلاتی به جریان خاص نداشته و رعایت انصاف و نقد منصفانه از ویژگی های آنها و مجموعه خبرگزاری است .

وی خاطرنشان کرد: بخشی از فرایند توسعه استان از مسیر رسانه می گذرد جایی که منشاء توسعه است. در این مسیر فرمانداری دلگان آماده است تا همکاری لازم برای ایجاد دفاتر خبری در سطح شهرستان را ارائه کند .

شجاعی در ادامه به اجرای برخی طرح های توسعه در کشور پرداخت و گفت:  شهرستان دلگان از محروم ترین شهرهای کشور به شمار می رود و به عنوان نماینده سیستان و بلوچستان در طرح پایلوت توسعه 31 شهرستان کشور قرار دارد .

عضو شورای اداری سیستان و بلوچستان ضمن درخواست از جهاد دانشگاهی برای کمک به توسعه زیرساخت های مختلف در دلگان، خاطرنشان کرد: در بدنه جهاد دانشگاهی کار پژوهشی، فعالیت اقتصادی، فرهنگی و آموزشی وجود دارد. در واقع هر چه بخواهیم در بدنه جهاد دانشگاهی از نوع فعالیت جهادی وجود دارد، همین موضوع اطلاع رسانی و خبر در قالب دو خبرگزاری بزرگ و صاحب نام ایسنا و ایکنا از مهمترین فعالیت های جهادی این نهاد است که می تواند برای سیستان و بلوچستان منشأ خیر و برکات زیادی باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: