• پنجشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 975-2286-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

آغاز پذیرش دانشجو در دانشگاه پیام نور ایرانشهر

رئیس دانشگاه پیام نور ایرانشهر از آغاز پذیرش دانشجو در این دانشگاه خبر داد.

مرتضی پورملایی در گفت وگو با ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، افزود: پذیرش دانشجو از طریق آزمون سراسری و همچنین بدون آزمون و مشاوره رایگان توسط کارشناسان و اعضای علمی دانشگاه جهت انتخاب رشته تحصیلی انجام خواهد شد.

رییس دانشگاه پیام نور مرکز چابهار در ادامه گفت: پذیرش دانشجو در دانشگاه پیام نور مرکز چابهار در مقطع کارشناسی شامل حقوق ، مهندسي صنايع، حسابداري ، روانشناسي ، علوم اقتصادي ، مديريت بازرگاني ، مترجمی زبان انگلیسی ، مديريت دولتي  ، مهندسی منابع طبیعی محیط زیست ، زبان و ادبیات فارسی ،  علوم تربیتی انجام می شود.

وی اظهار کرد: علاقمندان می توانند از طریق مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org  مراحل ثبت نام خود را انجام دهند.

پورملایی تصریح کرد: همچنین در این ایام مشاوره رایگان توسط کارشناسان و اعضای علمی دانشگاه جهت انتخاب رشته تحصیلی در محل دانشگاه حضور دارند و کسانی که در کنکور شرکت نکرده اند و یا غایب بوده اند نیز در این مرحله می توانند ثبت نام نمایند و این آخرین فرصت ثبت نام برای این دسته از داوطلبین برای ورود به دانشگاه از مهر 97 خواهد بود .

وی ضمن اشاره به این موضوع که  دانشگاه پیام نور بزرگترین دانشگاه دولتی کشور است و رتبه یک کیفیت آموزشی در بین دانشگاه های کشور را داراست و در آخرین رتبه بندی بین 10 دانشگاه برتر کشور قرار گرفته است افزود: دانشجویان پیام نور در هرترم می توانند متقاضی مهمانی به تمام نقاط ایران باشند و حتی همزمان با تحصیلات حوزوی میتوانند در دانشگاه پیام نور ادامه تحصیل دهند و از آنجایی هیچ اجباری  برای حضور در کلاس تئوری وجود ندارد لذا تحصیل در این دانشگاه ، مانع اشتغال دانشجویان نخواهد بود و حتی میتوان همزمان در دو رشته تحصیلی در این دانشگاه ادامه تحصیل دهند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: