• پنجشنبه ۱۵ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 976-786-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

آمادگی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان برای فراهم کردن فعالیت خیرین سلامت

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در حاشیه جلسه انعقاد توافق نامه با مجمع خیرین سلامت استان جهت احداث این مرکز گفت: با وجود اقدامات ارزشمندی که در زمینه توسعه زیر ساخت ها و تجهیز واحدهای ارائه خدمات با استفاده از اعتبارات دولتی صورت می گیرد، استفاده از منابع مالی حوزه خیرین نیز به طور جدی در دستور کار دانشگاه علوم پزشکی زاهدان قرار دارد .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، به گفته دکتر هاشمی در سالیان اخیر بالغ بر  5 هزار میلیون ریال (500 میلیارد تومان) برای توسعه، تکمیل و بهسازی فضاهای بهداشتی و درمانی هزینه شده اما زیبا سازی فضاهای ارائه خدمت به خصوص در بیمارستان ها که بیشترین حجم مراجعات و بار اصلی تشخیص و درمان بیماری ها در آن قرار دارد همچنان مورد توجه دانشگاه قرار دارد .

دکتر هاشمی تاکید کرد: با تشکیل مجمع خیرین سلامت در استان حرکت مناسبی در راستای شناسایی و جذب خیرین و افراد نیکوکار صورت پذیرفته است و روز به روز بر تعداد این افراد افزوده می شود .

وی ضمن تشکر از خیر پرتوان خانم عفت معینی که سابقه انجام فعالیت های خداپسندانه زیادی را در کشور دارند ابراز امیدواری کرد:  همراهی بیش از پیش خیرین سلامت منجر به ارتقاء شاخص های سلامت در سرتاسر استان سیستان و بلوچستان شود .

محمود طاهری مدیر عامل مجمع خیرین سلامت استان هم در حاشیه جلسه انعقاد توافق نامه احداث این مرکز گفت: این نیکوکار تهرانی با توجه به نیازها و شرایط استان، برای ساخت مرکز جامع خدمات سلامت در زاهدان با پرداخت هزینه ای معادل یک میلیارد و 500 میلیون ریال اعلام آمادگی کرد .

وی ادامه داد: بر اساس توافق نامه هزینه احداث توسط نیکوکار و هزینه های مازاد شامل اخذ پروانه ساختمان، انشعابات آب، برق، و نیز نظارت بر عملیات ساختمانی توسط دانشگاه علوم پزشکی زاهدان انجام می شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: