• چهارشنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-4514-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس کل دادگستری استان سیستان و بلوچستان مطرح کرد:

آزادی 61 زندانی غیر عمد در شش ماهه نخست سال جاری

رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان و نائب رئیس هیات امناء ستاد دیه استان در ششمین جلسه هیات امناء این ستاد گفت: با پیگیری های ستاد دیه 61 نفر از زندانیان محکومین مالی غیر عمد در شش ماهه نخست سال جاری از زندانهای استان آزاد شدند .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم حمیدی افزود: مجموعاً مبلغی در حدود 60 میلیارد ریال برای آزادی این زندانیان مورد نیاز بود که با تلاش پرسنل ستاد دیه و زندانهای استان 36 میلیارد ریال آن از سوی شاکیان بخشیده شد و مبلغی در حدود 24 میلیارد ریال دیگر هم جهت مختومه شدن پرونده بصورت آورده مددجو ، تسهیلات و کمک ستاد دیه پرداخت و موجبات آزادی این 61 نفر زندانی فراهم شد .

وی گفت: از این تعداد، 52 نفر مرد که تعداد 8 نفر محکوم به پرداخت دیه و 24 نفر مهریه و همچنین 20 نفر بدهکاران مالی بوده اند .

حمیدی در ادامه اظهار کرد: تعداد 76 زندانی جرائم مالی غیرعمد تا پایان مرداد ماه سال جاری با بدهی 152 میلیارد ریال چشم انتظار کمک خیرین هستند .

وی همچنین در پایان یادآوری کرد که فرمانداران ، روسای دادگستری ، دادستانها ، معتمدین و خیرین و مدیران استانی که در جشن های گلریزان سال جاری مبالغی را تعهد نمودند نسبت به واریز الباقی تعهدات خود به حسابهای ستاد دیه استان اقدام نمایند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: