• پنجشنبه ۲۲ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 976-1386-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تاکید استاندار سیستان و بلوچستان بر ایجاد رشته های متناسب با توسعه استان

استاندار سیستان و بلوچستان در نشست شورای آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: ضروری است رشته های متناسب با توسعه این استان مورد توجه مراکز علمی و آموزشی قرار گیرد .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، سید دانیال محبی در شورای آموزش و پرورش استان افزود: مشاهده می شود آموزش های ارائه شده مفهومی نیستند در صورتی که مفهومی بودن از اهمیت زیادی برخوردار است.

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: گسترش پارک های علم و فناوری با توجه به نتایج مطلوب در عرصه علم و کمک به توسعه این استان ضروری است.

استاندار سیستان و بلوچستان بر جلوگیری از قطع آب و برق در مدارس و مراکز علمی این استان تاکید کرد .

همچنین آیت الله عباسعلی سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان نیز در این جلسه افزود: پوشش تحصیلی دختران در این استان با توجه به تحول فکری و گسترش رویکرد تحصیلی در بین این قشر از جامعه مایه افتخار است .

نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری با قدردانی از خیران و خانواده معظم شهدا در ساخت مدارس مورد نیاز دانش آموز این استان گفت: جذب کمک های مردمی تحولات مطلوبی را در نوسازی و کمک به بهبود سرانه آموزشی این خطه از ایران اسلامی به وجود آورده است .

نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استانهای سیستان و بلوچستان و کرمان افزود: همچنین سال گذشته با عنایت رهبر معظم انقلاب بنیاد برکت اقدامات ارزشمندی در حوزه تعلیم و تربیت این استان انجام داد که قابل تقدیر است.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: گسترش مدارس شبانه روزی و دانشگاههای فرهنگیان برای توسعه آموزش و پرورش این استان یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: