• سه شنبه ۳ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۲
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 977-490-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار:

در شهرستان دلگان هیچ مانعی برای توسعه آموزش عالی وجود ندارد

شورای اداری دلگان با حضور معاون دانشگاه آزاد اسلامی کشور برگزار شد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان معاون دانشگاه آزاد اسلامی کشور در این جلسه گفت: دانشگاه آزاد اسلامی با تمام توان به توسعه آموزش عالی در دلگان کمک خواهد کرد.

دکتر توکلی بیان کرد: شهرستان دلگان به عنوان نگینی درخشان از ظرفیتهای گوناگون است که در صورت هدایت نیروی انسانی و توسعه آموزش و مهارت آموزی در سطوح بالا به راحتی دلگان ظرفیت ارتقا به قطب اصلی اشتغال استان را خواهد داشت .

مجتبی شجاعی فرماندار دلگان نیز با اشاره به تعداد شهدای دلگان و نقش مردم دلگان در دفاع مقدس و سایر عرصه های حماسی کشور گفت: در دلگان هیچ مانعی برای توسعه آموزش عالی وجود ندارد و ضرورت این‌توسعه زمانی روشنتر میشود که شاهد حضور بسیاری از دانشجویان دلگان در دانشگاههای مختلف استان هستیم و علی رغم گذشت سالها از آغاز توسعه آموزش عالی در استان متاسفانه تاکنون استقرار یک ‌واحد دانشگاهی در این شهرستان محقق نگردیده بود که امیدواریم با آغاز به کار این دانشگاه شاهد رونق آن ‌باشیم .

وی اظهار داشت: وجود مراکز آموزش عالی در هر منطقه رونق بخش توسعه و تعالی آن بوده و جامعه را پویا و با نشاط می کند .

فرماندار دلگان افزود: در شهرستان دلگان که مهد مردمانی ولایی بوده و دارای نجابت، اصالت، هویت و فرهنگ و تمدن بالایی هستند، وجود دانشگاه ها سبب حفظ ارزشها و رشد و توسعه همه جانبه منطقه می شود .

امام جمعه دلگان نیز با تجلیل از پیگیریهای صورت گرفته و مساعدت دانشگاه آزاد استان گفت: دانشگاه آزاد اسلامی میتواند نقش پررنگی در تربیت نیروی انسانی و آینده ساز دلگان ایفا کند که این‌مهم به توسعه و امنیت منطقه کمک‌میکند و الحمدلله گام ایجاد واحد سما گام خوبی ست .

حجت الاسلام عظیم بامری تصریح کرد: با روحیه نشاط و تلاشی که در دلگان در بین‌مدیران وجود دارد مطمئنا زمینه توسعه این واحد دانشگاهی به سرعت فراهم می‌گردد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: