• پنجشنبه ۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-886-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

دومین همایش سراسری " طعم خوش ریاضی " در منطقه آزاد چابهار برگزار می‌شود

مدیر پژوهشی دانشگاه بین‌الملل منطقه آزاد چابهار گفت: دومین همایش سراسری و منطقه‌ای طعم خوش ریاضی با حمایت و میزبانی دانشگاه بین‌الملل منطقه آزاد چابهار برگزار می‌شود .

ملوک خاتون بزرگ‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا-منطقه سیستان و بلوچستان اظهار داشت: این همایش میان دانش‌آموزان ابتدایی، متوسطه اول و دوم و هم‌چنین دانشجویان منطقه شرق و جنوب شرق کشور برای دومین سال پیاپی از 1 تا 4 آبان ماه 97 به میزبانی و حمایت دانشگاه بین‌الملل منطقه آزاد چابهار برگزار می‌شود .

وی افزود: این همایش در بخش‌های مختلفی مانند مسابقه شهر ریاضی برای دانش آموزان کلاس پنجم، ششم، متوسطه اول، متوسطه دوم و دانشجویان، مسابقه جزیره گنج برای پیش دبستانی تا چهارم دبستان، مسابقه فوتبال ریاضی برای دانش آموزان کلاس های 11 و 12 و دانشجویان، کارگاه‌هاي آموزشی ویژه‌ی معلمان، کارگاه آموزشی ویژه‌ی والدین، نشست هاي تخصصي و سخنرانی ویژه‌ی اقشار مختلف و نمایشگاه کتاب‌های ریاضی با متن و ظاهری متفاوت برگزار خواهد شد .

دبیر علمی همایش طعم خوش ریاضی تصریح کرد: دانشجویان و دانش‌آموزان استان‌های سیستان و بلوچستان،خراسان‌ها، کرمان و هرمزگان می‌توانند با مراجعه به وب سایت دانشگاه بین‌الملل منطقه آزاد چابهار به آدرس www.iuc.ac.ir و هم‌چنین تماس با دبیرخانه همایش 05431292211 در این همایش ثبت‌نام کنند .

بزرگ‌زاده خاطرنشان کرد: تمامی افراد شرکت کننده در کارگاه‌ها گواهی‌ رسمی از دانشگاه بین‌الملل، دانشگاه فردوسی مشهد و شهر ریاضی دریافت خواهند کرد؛ هم‌چنین تعدادی از برگزیدگان این همایش نیز در صورت قبولی در دانشگاه فردوسی مشهد در این دانشگاه بورس خواهند شد و کمک هزینه تحصیلی دریافت خواهند کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: