• پنجشنبه ۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-986-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

سه مدرسه سپاه در مناطق محروم خاش افتتاح شد

با حضور فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان و شماری از مقامات استانی و محلی خاش سه مدرسه ساخته شده به همت قرارگاه محرومیت زدایی سپاه در مناطق محروم این شهرستان افتتاح شدند .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: برای اجرای این تعداد واحد آموزشی حدود 750 میلیون ریال هزینه شده و بسیار خوشحال هستیم در این فصل از سال فرزندان مردم می توانند از امکانات آموزشی بهتری جهت فراگیری علم و دانش بهره ببرند .

سردار امان الله گشتاسبی افزود: کار ساخت و تجهیز افزون بر 180 واحد آموزشی را در نقاط مختلف این استان در دستور کار داریم که به تدریج افتتاح می شوند .

وی اظهار داشت: برای اجرای این تعداد فضاهای آموزشی افزون بر 17 میلیارد ریال هزینه می شود .

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان ادامه داد: ساخت مدارس یک تا 14 کلاسه در مناطق محروم استان با هدف محرومیت زدایی مورد توجه این نهاد انقلابی است .

سردار گشتاسبی گفت: مردم یاری و محرومیت زدایی از اولویت های مهم سپاه است که از روزهای گذشته افزون بر 225 گروه جهادی سپاه در نقاط مختلف استان سیستان و بلوچستان حضور پیدا کرده اند و کار خدمت رسانی به اقشار نیازمند را برعهده دارند .

وی افزود: سپاه در حوزه های آموزشی، ساخت و تجهیز مدارس و توزیع بسته های فرهنگی و اجرای کارهای عمرانی و مشارکت در امور کشاورزی و اشتغالزایی و غیره با جدیت پای کار است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: