• یکشنبه ۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 977-890-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار خاش از نبود مشکل در بحث سوخت و گاز در این شهرستان خبر داد

فرماندار شهرستان خاش گفت: در بحث سوخت و گاز هیچ گونه کمبودی در شهرستان نداریم و در انبارها ذخیره های کافی وجود دارد، لذا توصیه می کنیم مردم از هجوم بردن به جایگاهها و خرید غیر ضروری و دپو کردن سوخت و گاز اجتناب کنند، زیرا شرایط ما بسیار عادی بوده و همگان باید برای از به وجود آمدن التهاب و نگرانی در جامعه پیشگیری نمایند .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، حمیدالدین یوسفی در نشست اعضای کمیسیون سوخت شهرستان خاش افزود: با هدف کاهش دادن صف خودروها در مقابل جایگاههای سوختی، تیم های ترکیبی نظارتی با همکاری ادارات و نهادهای امنیتی، نظامی و انتظامی بر عملکرد جایگاهها نظارت می کنند .

مقام عالی دولت در شهرستان خاش ادامه داد: در این موضوع نظارتها چرخشی خواهد بود و اکیپ های نظارتی موظف هستند به صورت روزانه عملکرد خود را به فرماندار گزارش کنند .

وی بیان کرد: برای کاهش دادن معضل تشکیل صف های طویل بنزین در جایگاهها ضرورت دارد مالکان جایگاهها نیز حضور داشته باشند و بر عملکرد پمپ چی ها نظارت نمایند .

یوسفی با تاکید بر اینکه نظام اسلام و دولت با نگاه مهربانانه و رافت اسلامی و ارائه خدمت به مردم در مبحث عرضه و توزیع سوخت در جایگاهها عمل می کند اظهار داشت: برنامه های زوج و فرد و گروه بندی کردن خودروها، پیشگیری از سوخت زنی کارتهای مهاجر، توقیف خودروهای متخلف و برخورد قاطع قضایی با سودجویان با هدف مقابله با معضل قاچاق سوخت در دستور کار دولت است .

قرماندار خاش گفت: متاسفانه دشمنان کشور و رسانه های معاند از نگرانی های بی مورد مردمی و بعضا از هجوم کم سابقه مردمی به بازار و جایگاههای سوختی برای تهیه کالا و سوخت سوء استفاده می کنند و این مباحث و دامن زدن به گرانی و کمبودها به ضرر خود مردم است .

یوسفی با قدردانی از تلاشهای مسئولان و نیروهای امنیتی و نظامی و انتظامی و قضایی شهرستان خاش در مباحث نظارتی و کنترل و پایش بازار و حوزه سوخت تاکید کرد: قطعا برنامه برخورد جدی و قاطع با سودجویان حوزه سوخت و گاز و حوزه بازار که آمارشان نیز اندک بوده در دولت وجود دارد .

وی افزود: در روزهای اخیر کمبود ذخیره گاز در شهرستان وجود داشت اما با تدبیری که انجام دادیم بخش عمده ای از نیاز شهرستان از مرکز استان تامین شده و مضافا اینکه شش خودروی حامل گاز با ظرفیتی حدود 170 هزار لیتر تا فردا و پس فردا وارد خاش خواهند شد و از حیث گاز تمام نگرانی ها برطرف و از روز سه شنبه کار توزیع گاز در درب منازل مردم از سر گرفته می شود .

فرماندار خاش پایش و کنترل جدی بازار نیز مورد غفلت نیست و قطعا با تخلفات این حوزه برخورد صورت می پذیرد .

عیدمحمد قلندرزهی رئیس شورای اسلامی شهرستان خاش هم با بیان اینکه حضور نیروهای انتظامی در جایگاههای سوختی سبب شکست صف خودروها شده است گفت: تشکیل حداقل شش جلسه کمیته سوخت با هدف بررسی مشکلات این حوزه و از همه مهمتر مدارا کردن با مردم قابل تقدیر است .

وی اظهار داشت: متاسفانه مراجعات غیرضروری مردم در جایگاههای سوختی و گاز سبب پدید آمدن صف های طولانی شده و برخی ها با سوءاستفاده از شرایط کشور به موضوعاتی دامن زده اند که هدف آنها ایجاد التهاب در جامعه و نگرانی برای مردم است لذا لازم است مردم ما هوشیار باشند و به شایعات توجه نکنند .

معاون امور عمرانی فرماندار و مسئولات ادارات صنعت و معدن و تجارت، شرکت نفت، جهاد کشاورزی، فرمانده نیروی انتظامی، جانشین فرمانده سپاه، شماری از شوراها و دبیر کمیسیون سوخت خاش نیز به بیان نظرات و دیدگاههای خود پرداختند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: