• یکشنبه ۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 977-687-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

برگزاری بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در زاهدان

صبح امروز گردهمایی اعضای شورای سیاستگذاری و راهبری بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سالن خاتم استانداری سیستان و بلوچستان برگزار شد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، دبیرستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در این جلسه گفت: بزرگداشت چهلمین سالگرد یعنی حضور در عرصه دفاع مقدس، حضور در سنگر مبارزه با نظام سلطه،به سبب اهمیت موضوع از همه مقامات تقاضا این بود با تمام اختلاف نظرها در این سنگر ید واحد باشید.

لطفی ادامه داد: اختلاف سیاسی و‌سلیقه باید کنار برود، ماموریت ما تبیین دستاوردها انقلاب، ارائه کارنامه چهل ساله نظام برآمده از انقلاب اسلامی و احصا شبهات و پاسخ منطقی به شبهات است.

دبیرستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: مسؤولان به دور از اختلافات سیاسی در یک سنگر واحد باشند و در راستای تبیین دستاوردها انقلاب، ارائه کارنامه چهل ساله نظام برآمده از انقلاب اسلامی و احصا شبهات و پاسخ منطقی به شبهات اهتمام ورزند .

وی تاکید کرد: چهل سالگی انقلاب را از این منظر ببینید که ما هشت سال دفاع مقدس را پشت سرگذاشته و می‌گذاریم و امروز جنگ دیگری بر ما تحمیل شد با محوریت آمریکا در راستا براندازی نظام که مستقیما امید و آینده مردم را مورد هدف قرار دادند.

لطفی با اشاره به اینکه به هیچ عنوان پیشرفت ما با قبل  از انقلاب که هیچ با خیلی از کشورهای صنعتی قابل مقایسه نیست اظهار کرد: دشمن با جنگ روانی از طریق تکیه برمشکلات اقتصادی تلاش می‌کند ابهام ایجاد کند، بخشی از مشکلات اقتصادی جنگ روانی بیش نیست.

دبیرستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد: آمریکا برای تسلط بر منطقه هفت هزار میلیارد دلار هزینه کرد اما دستاوردی نداشت چون نقطه استراتژیک و‌ژیوپولتیکی است و علت عدم موفقیت آن نفوذ ایران در منطقه است آمریکا تلاش می‌کند نفوذ ایران را در منطقه ازبین ببرد.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان نیز در این مراسم اظهار کرد: انقلاب اسلامی ما خروج از ظلمت و حرکت به سمت نور بود .

آیت‌الله عباسعلی سلیمانی افزود: قبل از انقلاب اسلامی برای ملت ایران ازبیرون تصمیم گیری و تعیین تکلیف می‌شد اما امروزه هیچ قدرتی از بیرون حق مداخله را ندارد .

وی گفت: ما باید ایام الله را گرامی بداریم ایام الله همان روزهایی است که ناممکن را ممکن ساخت، چه کسی تصور می‌کرد پهلوی تا بن دندان مصلح در برابر عصای حضرت امام به زانو در بیاید که نه تنها رژیم داخلی را نابود کرد بلکه تمام معادلات شرق و غرب را بهم ریخت .

امام جمعه زاهدان ادامه داد: دشمنان در این سال‌ها لحظه‌ای بیکار ننشستند و برای خدشه وارد کردن به انقلاب اسلامی ما تمما تلاش خود را کردند اما به پشتوانه مردم همیشه در صحنه توانستند به اهداف پلید خود دست یابند .

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: