• دوشنبه ۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 977-990-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

8 قصابی متخلف در زابل شناسایی و جریمه شدند

رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت زابل گفت: سوء استفاده از شرایط موجود در بازار بسیار کار زشت، بدور از انسانیت، غیراخلاقی و تخلف محسوب می شود و با خاطیان به شدت برخورد خواهد شد .

غلامرضا اله دوست در گفت وگو با ایسنا منطقه سیستان و بلوچستان، بابیان اینکه مردم امکان دارد براساس نیاز مصرفیشان گوشت را تا قیمتهای بالاتر از قیمت مصوب حتی تا 43 هزار تومان هم تهیه کنند، تصریح کرد: گوشتی که با این قیمتها به مردم فروخته می شود در مکانهای صنفی تحت پوشش ما عرضه نمی شود و درمکانهایی مثل منازل که بصورت غیر قانونی ذبح گوساله انجام می شود و عرضه می گردد یا در میدان فروش توسط فروشنده ذبح ودر مجموع خارج از حوزه صنفی این کارانجام می شود و این کار تخلف محسوب میگردد.

وی ادامه داد: براساس گزارشات و همینطور بازرسیهای صورت گرفته تا کنون 8 قصابی متخلف که گوشت را با قیمت بالای قیمت مصوب عرضه کرده بودند شناسایی و بیش از 15 میلیون تومان جریمه شده اند .

وی در ادامه گفت: پیشنهاد ما براین است که ظرفیت کشتارگاه زابل یک ظرفیت خوبیست ونیاز سیستان بین 4 تا 6 تن گوشت در روز است و تاکید براین است که ابتدا بازار سیستان تامین شود بعد حوزه صادرات و خروج گوشت از شهرستان صورت پذیرد اگر این اتفاق بیفتد قطعا قیمتها پایین خواهد آمد و باعث می شود که مردم به قیمت مناسبی گوشت تهیه کنند

رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت زابل از مردم خواست تا حتی المقدور گوشت مصرفی شان را از مراکز عرضه گوشت بهداشتی که در سطح شهر زابل وجود دارد تهیه نمایند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از گرانفروشی، عرضه خارج از شبکه و... مراتب را از طریق شماره تلفن 124 اطلاع داده تا در اسرع وقت به موضوع، رسیدگی شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: