• دوشنبه ۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 977-1090-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

جایگاههای سوختی در خاش خلوت شدند

با پیگیری های مستمر و اتخاذ تدابیری ارزشمند از سوی فرماندار و اعضای شورای تامین و کمیته سوخت خاش و تشدید کارهای نظارتی جایگاههای سوختی در این شهرستان خلوت شدند .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان فرماندار شهرستان خاش به همراه فرمانده انتظامی و شماری از مسئولان از جایگاههای سوختی در این شهرستان بازدید کردند که فرماندار خاش در حاشیه این بازدید از مردم وضعیت سوخت زنی خودروها را جویا شدند، مردم اعلام می داشتند که در صف های بنزین زمانی اندک بین پنج تا بیست دقیقه مانده اند و خدمت رسانی به مردم تسهیل گردیده و مردم با ابراز رضایت از وضعیت پیش آمده از تصمیمات و پیگیری های فرماندار و مسئولان تقدیر و تشکر نمودند .

حمیدالدین یوسفی فرماندار شهرستان خاش تاکید کرد: این بازدیدها و کنترل میدانی خودروها و کارت های سوخت با هدف مقابله با متخلفان و پیشگیری از تشکیل صف های طولانی خودروها در جایگاههای سوختی ادامه دارد و قطعا با جایگاههای متخلف و خودروهای متخلف برخورد جدی صورت می پذیرد .

وی اظهار کرد: خدمت رسانی به مردم و اتخاذ تدابیری برای مقابله با قاچاق کنندگان سوخت و تضییع کنندگان حقوق مردم از اولویت های مهم دولت می باشد .

وی بیان کرد: در مبحث توزیع گاز هم همین رویه وجود دارد و هم اینک نیز گاز با فراوانی در شهرستان وجود دارد و هر سیلندر گاز با قیمت مصوب 75 هزار ریالی در دسترس شهروندان است و در همین موضوع با متخلفان برخورد خواهد شد .

فرماندار خاش با تاکید بر اینکه سوخت خودروها و گاز با فراوان در این شهرستان تامین شده و در مبحث توزیع مشکلاتی وجود داشته و برخی سودجویان به مشکلات دامن زده اند تاکید کرد: مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف و گرانی در حوزه های مختلف موارد را گزارش کنند و قطعا از توان حوزه های قضایی و تعزیرات حکومتی و نیروهای نظامی و انتظامی و دستگاههای خدمت رسان برای حل مشکلات مردم بهره خواهیم برد و اجازه نمی دهیم شماری اندک از سودجویان حق اکثریت قاطع مردم را پایمال کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: