• شنبه ۱۴ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-2186-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

اولین کلینیک دیابت دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر راه‌اندازی شد

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر گفت: اولین کلینیک دیابت حوزه دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر در شهرستان ایرانشهر راه‌اندازی شد .

به گزارش ایسنا-منطقه سیستان و بلوچستان، کامران کردی اظهار کرد: با آغاز طرح تحول نظام سلامت خدمات بسیار خوبی در شهرستان‌های حوزه دانشکده در دست اجراست که یکی از آنها راه اندازی کلینیک دیابت در شهرستان ایرانشهر است .

وی افزود: تاکنون در حوزه دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر در حدود 10451 بیمار دیابتی شناسایی وثبت شده که بیشترین آمار مربوط به شهرستان ایرانشهر با 2604 بیمار است؛ بر اساس اولویت آماری اولین کلینیک دیابت در شهرستان ایرانشهر راه اندازی گردید و در شهرهاي چابهار و نيكشهر نيز بزودي راه اندازي خواهد شد .

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر تصریح کرد: در کلینیک دایرشده پرستارآموزش دیده و باتجربه و پزشک متخصص داخلی فعالیت دارند و به زودی کارشناس تغذیه هم در این کلینیک مستقر خواهد شد که به مراجعه کنندگان خدماتی ازجمله مشاوره، پیشگیری، آموزش، نحوه صحیح تزریق انسولین، اندازه گیری فشار خون، علائم افت قند خون، افزایش قند خون، کنترل قند خون و پیشگیری از عوارض های بیماری دیابتی را آموزش می دهند .

*لازم به ذکر است کلینیک دیابت در روزهای یکشنبه و سه شنبه هر هفته واقع در کلینیک ویژه تخصصی وحدت در ایرانشهر فعالیت دارد*


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: