• یکشنبه ۱۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-4384-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رشد ۱۷ درصدی جابجایی مسافر در راه آهن جنوب‌شرق

مدیرکل راه آهن جنوب شرق گفت: در ۶ ماهه ابتدای امسال ۱۰۵ هزار و ۶۱۴ مسافر از طریق راه آهن جنوب شرق جابه جا شدند که نسبت به مدت مشابه پارسال افزایش ۱۷ درصدی داشته است .

مجید ارجونی در گفت وگو با ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان افزود: در ۶ ماهه نخست امسال ۱۰۵ هزار و ۶۱۴ نفر مسافر از طریق راه آهن جنوب شرق جابه جا شدند که نسبت به ۹۰ هزار و ۱۳۵ نفر مسافر پارسال رشد ۱۷ درصدی را نشان می دهد .

وی افزود: در ۶ ماهه نخست امسال دو هزار و ۹۵۰ خودرو از از طریق راه آهن جنوب شرق جابه جا شده که نسبت به دوهزار و ۴۰۰ خودرو پارسال رشد ۲۳ درصدی داشته است .

مدیرکل راه آهن جنوب شرق گفت: با عنایت به کاهش ۳۸ درصدی تعداد رام قطار های راه آهن جنوب شرق شاهد رشد ۱۷ درصدی جابه جایی مسافر هستیم که نشان از بهره وری قطار های مسافری این ناحیه دارد .

وی اضافه کرد: افزایش رضایت مسافرین، ترویج سفر های گروهی و در نتیجه ضریب اشغال بالای قطارها از دلایل رشد تعداد مسافر جابه جا شده به شمار می‌رود .

وی گفت: در ۶ ماهه امسال تمامی برنامه های ابلاغی راه آهن جمهوری اسلامی ایران در بخش مسافری محقق شد .

ارجونی تاکید کرد: ارتقاء کیفیت خدمات ایستگاهی در ایستگاه زاهدان منجر به کسب رتبه اول رضایتمندی مسافرین در بین ایستگاه های راه آهن کشور در نوروز ۹۷ شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: