• یکشنبه ۱۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-2386-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

برگزاری جشنواره صنایع خلاق کشور 18 تا 20 مهر در زاهدان

دبیر جشنواره صنایع خلاق گفت: نخستین جشنواره صنایع خلاق کشور با حمایت ستاد توسعه فناوری ‌های نرم و هویت‌ ساز معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری 18 تا 20 مهر در زاهدان برگزار می ‌شود .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، فرید شاهمرادی در نشست خبری افزود: 170 نفر برای شرکت در این جشنواره ثبت نام کرده اند.

وی در ادامه بیان کرد: جشنواره صنایع خلاق به همراه رویداد سه روزه کارآفرینی نوگام صنایع خلاق برگزار می شود.

شاهمرادی گفت: این جشنواره با حمایت ستاد توسعه فناوری‌ های نرم و هویت‌ ساز معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری و پارک علم و فناوری استان سیستان و بلوچستان، در شهر زاهدان برگزار می ‌شود.

وی خاطرنشان کرد: شرکت کنندگان در این رویداد در 6 حوزه کسب و کار صنایع خلاق شامل بازی‌سازی، پویانمایی، صنایع‌دستی، طراحی، تولید محتوای دیجیتال و گردشگری ایده پردازی کرده و با یکدیگر رقابت می کنند .

وی ادامه داد: در این جشنواره ایده های ارائه شده در کارگاه مسابقه طراحی پاویون شهری نیمروز، با محوریت بهره مندی از بادهای 120 روزه سیستان در معماری شهری به داوری گذاشته می شود و به سه تیم برتر جوایز نقدی اهدا خواهد شد .

شاهمرادی با بیان اینکه در زمان برگزاری این جشنواره، رویداد سه روز کارآفرینی نوگام صنایع خلاق نیز برگزار می شود، خاطر نشان کرد: 10 مربی در این مدت به شرکت کنندگان در زمینه ارائه ایده، اعتبار سنجی و مفاهیم کسب و کار مشاوره می دهند و در پایان ایده های برتر معرفی و تجلیل می شوند .

دبیر جشنواره صنایع خلاق تصریح کرد: با توجه به ظرفیت های فرهنگی و هنری موجود در سیستان و بلوچستان برای توسعه اشتغال و کسب و کار برگزاری این جشنواره در زاهدان برنامه ریزی شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: