• دوشنبه ۱۶ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-4484-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معرفی 65 طرح مصوب کار گروه اشتغال خاش به بانکهای عامل

فرماندار شهرستان خاش با اشاره به اینکه در نشست قبلی کارگروه اشتغال افزون بر 300 طرح مصوب معرفی به بانک داشتیم در کارگروه امشب (یکشنبه شب) نیز 65 طرح مصوب و به بانک معرفی شده اند گفت: در سه شاخص خاش رتبه ممتاز تشکیل پرونده و پرداخت تسهیلات به متقاضیان ایجاد اشتغال دارد اما با توجه به ظرفیت های منطقه انتظار می رود روند پرداختی ها تسهیل شود .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، حمیدالدین یوسفی در کمیته تخصصی اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان خاش افزود: تسهیل در روند پرداختی در بانک ها و تشکیل پرونده و روان سازی پرداختی ها باید مورد توجه دستگاههای اجرایی باشد .

وی با قدردانی از عملکرد بانک توسعه و تعاون در خاش اظهار کرد: در مبحث پرداختی ها عملکرد صندوق کارآفرینی امید که جایگاهی دولتی دارد، رضایت بخش نیست و با توجه به مصوبات کار گروه استانی و روان سازی پرداختی ها انتظار می رود در عملکرد صندوق تجدید نظر شود تا متقاضیان هزینه های بی مورد نپردازند و مبالغ مصوب سقف پرونده ها کمتر از 250 میلیون تومان در شهرستان نباشد و پرداخت پنجاه میلیون و کمتر و وجود کارشکنی‌ها در صندوق و یا پست بانک قابل قبول نیست .

فرماندار خاش بر اهمیت پیگیری طرحها و رفع نواقص با همکاری و مشورت مدیران و کارشناسان بانکها و دستگاههای اجرایی تاکید و بیان کرد: از فرصت در اختیار باید بیشترین بهره را بگیریم و زمینه برای حمایت از طرحهای اشتغالزا فراهم گردد .

مقام عالی دولت در خاش ادامه داد: اجرای طرحهای اشتغالزایی در محل های پیش بینی شده و افزایش نظارت ها باید مورد توجه متولیان باشد .

احمد جمشیدزهی رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی خاش هم با اشاره به اینکه خاش در مبحث طرحهای ارسالی به بانک رتبه چهارم را دارد و تاکنون حدود 1200 طرح ارسالی به بانک داشته ایم افزود: از مجموع 485 طرح مصوب 420 طرح پرداختی با مبلغ 250 میلیارد ریال بوده و 706 طرح در دست بررسی بانکها است که اهتمام جدی بانکها و دستگاه های اجرایی برای حل مشکلات و تسهیل و روان سازی در پرداخت ها و رفع مغایرتها ضروری می باشد .

مدیران ادارات جهاد کشاورزی و کمیته امداد و بانکها نیز گزارش‌هایی از اقدامات انجام شده و در دست اقدام ارائه دادند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: